WIRTUALNY SPACER PO NASZEJ SZKOLE

Mamy przyjemność zaprezentować całej społeczności szkolnej i lokalnej aplikację internetową zatytułowaną “WIRTUALNA SZKOŁA SP 368”, którą wykonał Pan Marcin Leśniewski wraz z grupą zaangażowanych uczniów. Autor szczególne podziękowania za pomoc w realizacji projektu, w tym cenne uwagi, kieruje w stronę Antoniego Skalskiego, Wiktora Jóźwika, Michała Wojnara, Alexandra Wiewiórki i ucznia z klasy 5E.

Aplikacja, będąca owocem kilkumiesięcznej wytężonej pracy nauczyciela i uczniów, umożliwia odbycie wirtualnego spaceru po terenie szkoły przy ul. Hemara 15 oraz jej wnętrzu na wszystkich trzech poziomach.

Mamy nadzieję, że wirtualny spacer umożliwi wszystkim rodzicom wybierającym przyszłą placówkę edukacyjną dla swoich dzieci, poznać nowoczesną infrastrukturę naszej szkoły oraz będzie stanowić pomoc w wyborze nowej – mamy nadzieję naszej – szkoły.

Przyjemnego “spacerowania” po szkole życzą autor projektu i jego wszyscy realizatorzy!

tutaj otworzysz aplikację “WIRTUALNA SZKOŁA SP 368”

Skip to content