Konkursy 2017-2022

ZESTAWIENIE SUKCESÓW W KONKURSACH I ZAWODACH SPORTOWYCH
ZA ROK SZKOLNY 
2021/2022

Konkurs kuratoryjny z języka angielskiego
Finalista: Gabriela Witkowska (8F)

Ogólnopolska olimpiada języka angielskiego “Olimpus”
– sesja zimowa
Laureat: Mateusz Krzywiec (5A), Przemysław Janowski (6C), Michał Budnik (7C), Jakub Rastawiecki (7C)
– sesja wiosenna
Laureat: Nikola Szymańska (4C), Julia Symonowicz (4D), Zuzanna Kazubek (4G), Igor Stankiewicz (4G), Łukasz Matyka (5A), Igor Galenchenko (5E), Tymon Gałęziewski (5E), Nikodem Jakubiak (6C), Michał Budnik (7C), Weronika Sadowska (7G), Dorota Zadrąg (7G)

Ogólnopolski konkurs “Olimpusek” z języka angielskiego
– sesja zimowa
Laureat: Alicja Hada (2B), Wiktoria Jakubiak (2D), Amelia Berlińska (2H), Sylwia Jasłowska (2H), Mateusz Żelechowski (2L)
– sesja wiosenna
Laureat: Mikołaj Jędrzyński (1H), Amelia Berlińska (2H), Sylwia Jasłowska (2H), Mateusz Żelechowski (2L), Emilia Sawko (3F)

Ogólnopolski konkurs z języka angielskiego “Albus” 2022
Laureat: Nikola Szymańska (4C), Igor Stankiewicz (4G), Michał Budnik (7C), Nataniel Członka (7C)
Wyróżnienie: Blanka Mach (4C), Magdalena Pudzianowska (7D), Hanna Sworczuk (7D), Kacper Małkiewicz (7F)

Wojewódzki konkurs języka angielskiego “Open your mind”
Laureat: Dorota Zadrąg (7G)

Powiatowy konkurs języka angielskiego “London in my pocket”
Laureat: 2 miejsce – Gabriela Barbarska (8E)

Ogólnopolski konkurs projektów szkolnych w języku obcym “Para conocer un pais no basta con verlo, hay que comerlo”
Laureat: 3 miejsce – Aleksandra Łysak (8D), Laura Urbaniak (8D)

Międzyszkolny konkurs recytatorski literatury polskiej w językach obcych “Odpowiednie dać obce słowo”
Laureat: 1 miejsce – Kinga Seklecka (7F), Piotr Wojtaszek (7G)

Ogólnopolski konkurs w języku niemieckim “Dachl maerchen”
Laureat: Dorota Zadrąg (7G)

Ogólnopolski konkurs “Dyktando nie tylko dla mistrzów”
Wyróżnienie: Aleksander Kłakowicz (2G)

Mazowiecki konkurs lingwistyczny z języka angielskiego
Etap wojewódzki: Michał Budnik (7C)

Ogólnopolski konkurs języka angielskiego, hiszpańskiego i niemieckiego “Multitest”
– język angielski
Laureat: Tomasz Zych (5B), Zofia Bryłka (7G), Michał Budnik (7C)
Wyróżnienie: Paulina Zieniewicz (6A), Nikodem Jakubiak (6C), Dorota Zadrąg (7HG), Jakub Rastawiecki (7C), Weronika Mróz (7F), Pola Skrodzka (7F), Weronika Sadowska (7G)
– język hiszpański
Laureat: Aniela Tapia (5B), Aleksander Miedzik (6A)
Wyróżnienie: Karolina Janowska (6C), Krzysztof Budziszewski (7F), Zofia Stec (7F)

Konkurs kuratoryjny z matematyki
Finalista: Nina Wyrobek (7C)

Międzynarodowy konkurs “Kangur matematyczny”
Wyróżnienie: Stanisław Wójcik (3E), Jaromir Stec (4D), Jerzy Nowaczyk (4D), Laura Pielacha (4C), Adrianna Mucha (5B), Nina Wyrobek (7C), Jakub Puchacz (8D), Łukasz Grabowski (8F)

Ogólnopolska olimpiada z matematyki “Olimpus”
Laureat: Nina Wyrobek (7C)

Ogólnopolski konkurs matematyczny “Albus” 2022
Laureat: 1 miejsce – Nina Wyrobek (7C)
Wyróżnienie: Igor Stankiewicz (4G), Piotr Skrzypek (6C), Michał Wojnar (6C)

Ogólnopolski konkurs “Maks matematyczny”
Bardzo dobry wynik: Julia Symonowicz (4D)

Ogólnopolski konkurs “Alfik matematyczny”
Laureat: Roch Deczkowski (2H)
Bardzo dobry wynik: Stanisław Wójcik (3E)

Ogólnopolski konkurs z matematyki “Galileo”
Laureat: Nina Wyrobek (7C)
Wyróżnienie: Igor Stankiewicz (4G), Jakub Puchacz (8D)

Warszawski turniej matematyczny “Myślę, liczę, stosuję”
Laureat: 1 miejsce – Łukasz Grabowski i Maciej Janik (obaj 8F)

Ogólnopolska olimpiada zadań logicznych “Olimpus”
Laureat: Kacper Grzymek (6C)
Dyplom uznania: Nikola Szymańska (4C), Daryna Besshchastna (4F), Maciej Jadczak (4E), Wilczan Mościcki (4F), Alicja Woś (5C)

Warszawski konkurs matematyczno-informatyczny “Multimedialna matematyka”
Laureat: 2 miejsce – Jakub Dudkowski (4B)
Wyróżnienie: Patrycja Tomaszewska (7F), Nikola Misiorowska (8D)

Międzynarodowy konkurs informatyczny “BÓBR”
Laureat: Alicja Stec (2D), Jerzy Nowaczyk (4D), Przemysław Janowski (6C),
Wyróżnienie: Filip Szczęśniewski (2B), Maria Kamińska (3F)

Ogólnopolski konkurs matematyczno-informatyczny “InstaLogik”
Laureat: Małgorzata Budzianowska (6C)
Finalista: Nikodem Jakubiak (6C), Karolina Janowska (6C), Przemysław Janowski (6C)

Ogólnopolski konkurs “Orzeł informatyczny”
Laureat: Szymon Ciesielski (4A), Filip Wojtczuk (4A), Nikodem Jakubiak (6C), Karolina Janowska (6C), Przemysław Janowski (6C), Franciszek Juszkiewicz (6B)

Konkurs programistyczny “PixBlocks Programming Challenge 2022”
Laureat: 10 miejsce – Mikołaj Kaczmarczyk (4F)

Ogólnopolskie “Zawody projektowe” Centrum Mistrzostwa Informatycznego
Laureat etapu regionalnego i finalista: Krzysztof Plenik (5B) i Michał Wojnar (6C)

Ogólnopolski konkurs plastyczny i multimedialny “Polscy Olimpijczycy są dla nas wzorem”
– konkurs plastyczny
Laureat: 1 miejsce – Maksymilian Kurpiewski (1D), Laura Seruga (1D), Melania Żyluk (1D), 2 miejsce – Antoni Krzywiec (7F), 3 miejsce – Milena Grzelak (8D)
Wyróżnienie: Hanna Bakońska (1E), Sonia Koziczyńska (3J), Yera Kozlova (1E), Zuzanna Niźnik (1E), Milena Majchrzak (3J), Daria Tomaszewska (3J)
– konkurs multimedialny
Laureat: 2 miejsce – Antoni Krzywiec (7F), Milena Grzelak (8D)

Mazowiecki konkurs plastyczny “Lalalandia – Planeta ufoludków”
Laureat: 1 miejsce – Hanna Jachacy (3I), 2 miejsce – Łucja Strandziewicz (1B), Maja Ambrozik (2E)
Wyróżnienie: Franciszek Ufnal (1A)

Konkurs plastyczny “Wiosna w naszych zmysłach”
Wyróżnienie: Karina Rogalska (1A), Iga Backhaus (3G)

Ogólnopolski konkurs plastyczno-literacki “Świat i ja” (wielki test edukacyjny)
Laureat: 3 miejsce – Zuzanna Pasicz (7E)

Ogólnopolski konkurs plastyczno-przyrodniczy “Mapa Polski”
Laureat: 3 miejsce – Michał Zgórzak (1A)

Ogólnopolska olimpiada wiedzy o Janie Pawle II “Olimpus”
Dyplom uznania: Julia Drabik (6B), Małgorzata Budzianowska (6C), Kacper Grzymek (6C), Karolina Janowska (6C)

Ogólnopolski konkurs “Orzeł edukacji wczesnoszkolnej”
– sesja jesienna
Laureat: Artur Kaska (1A), Józef Kupiński (1A), Oliwia Nikiel (1A), Iwo Sobiecki (1A), Michał Zgórzak (1A), Aleksandra Rosłaniec (1J), Weronika Kompaniejcow (2E), Julia Wyrobek (2E), Patryk Owczarek (2F), Aleksander Kłakowicz (2G), Amelia Berlińska (2H), Helena Grabowska (2J), Kuba Łyszkowicz (2J), Bianka Wiśniewska (2J), Aleksander Pietrzak (2K), Aleksander Chmura (3E), Rafał Derylak (3E), Pola Gidyńska (3E), Stanisław Wójcik (3E), Gabriela Kobylińska (3I)
– sesja wiosenna
Laureat: Marcelina Arczewska (1A), Artur Kaska (1A), Józef Kupiński (1A), Oliwia Nikiel (1A), Iwo Sobiecki (1A), Franciszek Ufnal (1A), Leon Wojtkowski (1A), Michał Zgórzak (1A), Artur Muszyński (1B), Jan Piątkowski (1B), Kacper Kryczka (1G), Aleksander Marcińczyk (2C), Julia Powierża (2C), Tomasz Wnuk (2D), Norbert Walczykowski (2E), Julia Wyrobek (2E), Jan Błoński (2F), Patryk Owczarek (2F), Marek Szewczyk (2F), Sylwia Jasłowska (2H), Hanna Jaskólska (2J), Paweł Kwaśniak (2J), Kajetan Wójcik (2I), Aleks Wierzbicki (3C), Aleksandra Bycul (3E), Feliks Mandzijewicz (3E), Stanisław Wójcik (3E), Andrii Vonsarovskyi (3H), Filip Mirowski (3L)

“Mała Olimpiada Matematyczna”
Laureat: 1 miejsce – Tymon Stańczuk (3E), 3 miejsce – Maciej Budzianowski (3D)

Warszawska “Ekoliga”
1 miejsce – klasa 2H
nagroda dla najbardziej aktywnej szkoły

Dzielnicowy konkurs plastyczny “Mój ulubiony bohater literacki”
Laureat: 2 miejsce – Gabriela Stefanowska (3G)

Dzielnicowy świetlicowy konkurs plastyczny “Książka artystyczna według myśli Janusza Korczaka”
Laureat: 2 miejsce – Wiktoria Gunicka (1C), Hanna Rechul (1C), Helena Szostak (1C), Debora Węgrzyniak (1C)

Dzielnicowy konkurs ekologiczno-plastyczny “1-2-3 Eko jesteś Ty”
Laureat: 1 miejsce – Maksymilian Kurpiewski (1D), Dominik Wilga (2E)

Dzielnicowy konkurs literacki “List do nauczyciela”
Laureat: 1 miejsce – Hanna Orzechowska (2K)
Wyróżnienie: Julia Wicher (2E)

Dzielnicowy konkurs literacki “Miłość z literą P w tle?”
Laureat: 2 miejsce – Dominika Czerech (7D), 3 miejsce – Kamila Zakrzewska (8A)

Dzielnicowy konkurs piosenki dziecięcej
Laureat: 1 miejsce – Maria Trębińska i Apolonia Wietczak (3B)

Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej
2 miejsce w Polsce i 1 miejsce w województwie: Maciej Janik i Aleksy Maciaszczyk (obaj 8F)

Warszawska Olimpiada Młodzieży
– lekka atletyka
1 miejsce na Mazowszu: Wiaczesław Gamalij (8E)
– pływanie
1 miejsce: Jakub Moskwa (3A)
2 miejsce: Łucja Ostrowska (3A), drużyna chłopców
3 miejsce: drużyna dziewcząt
– piłka nożna
5 miejsce w Warszawie i 1 miejsce w dzielnicy: drużyna dziewcząt
1 miejsce w dzielnicy: drużyna chłopców
– piłka ręczna
1 miejsce w dzielnicy: drużyna dziewcząt
– piłka siatkowa
3 miejsce w dzielnicy: drużyna chłopców
– gimnastyka
4 miejsce: drużyna szkolna

Zawody programu “Od zabawy do sportu”
1 miejsce (jako szkoła)

Szkolny konkurs “Mistrz obliczeń” dla uczniów klas szóstych i siódmych
– klasy szóste
1 miejsce: Aleksander Siwiński (6C)
2 miejsce: Nikodem Jakubiak (6C)
3 miejsce: Piotr Skrzypek (6C)
– klasy siódme
1 miejsce: Nina Wyrobek (7C)
2 miejsce: Jakub Trojak (7F)
3 miejsce: Szymon Borkowski (7G), Kacper Małkiewicz (7F)

Szkolny konkurs plastyczny “Igrzyska Olimpijskie w obrazach”
– klasy 0
1 miejsce: Marta Szewczyk (0B)
2 miejsce: Ian Tapia Kurczak (0B)
3 miejsce: Jagoda Jędrzejczak (0B)
– klasy 1
1 miejsce: Lena Wielogórska (1I), Natalia Mejszutowicz (1I)
2 miejsce: Kamila Wolińska (1G), Patrycja Grodek (1I)
3 miejsce: Aleksander Zaniewski (1I), Aleksander Reszka (1I)
– klasy 2
1 miejsce: Sylwia Jasłowska (2H)
2 miejsce: Amelia Berlińska (2H)
3 miejsce: Maria Kruklińska (2H)

Szkolny konkurs na temat krajów hiszpańskojęzycznych “Młodzi Kolumbowie – odkrywcy Ameryk”
1 miejsce: Julia Drabik (6B), Marta Klimek (6B), Amelia Materek (6B)

Szkolny konkurs matematyczny “Kodujemy obrazy”
1 miejsce: Pola Łyzińska (2B), Alicja Stec (2D), Franciszek Wojtas (2D), Grzegorz Głuc (2G), Aleksandra Kłakowicz (2G), Anastazja Puczko (2G), Bianka Wiśniewska (2J)

Szkolny konkurs fotograficzny “Fotografia propagującą aktywność fizyczną wśród uczniów”
1 miejsce: Nikola Szymańska (4C), Maciej Janik (8F)
2 miejsce: Aleksander Siwiński (6C)
3 miejsce: Szymon Borkowski (7G)

Szkolny konkurs plastyczny na komiks “Bezpieczeństwo na drodze”
1 miejsce: Anna Kozłowska (1H)
2 miejsce: Michał Żaglewski (2K)
3 miejsce: Wiktor Pruszyński (1J), Oskar Mich (1H)
Wyróżnienie: Jan Błaszczyk (1G), Anastazja Mandziejewicz (1G), Aleksandra Siteń (1H)

Szkolny konkurs plastyczny “Dzień tolerancji”
– klasy 0-3
1 miejsce: klasa 2J
– klasy 4-6
1 miejsce: klasa 6C

Szkolny konkurs plastyczny “Najpiękniejsza kartka Bożonarodzeniowa”
1 miejsce: Helena Borkowska (1G), Gabriela Stefanowska (3G), Jan Borkowski (3H)
2 miejsce: Maksymilian Kurpiewski (1D), Anna Kozłowska (1H), Julia Wicher (2E)
3 miejsce: Julia Wyrobek (2E), Hanna Jaskólska (2J), Kornelia Ebing (2G)
Wyróżnienie: Łucja Strandziewicz (1B), Julia Butkiewicz (1I), Wiktor Naczas (2E), Zofia Petrych (2G), Jakub Mały (2K)

Szkolny konkurs plastyczno-techniczny “Karmnik dla ptaków”
1 miejsce: Hanna Mikitiuk (2G)
2 miejsce: Kornelia Jankowska (1J), Jakub Mały (2K)
3 miejsce: Oleksandr Besshchastnyi (2F)
Wyróżnienie: Anna Kozłowska (1H), Aleksandra Siteń (1H), Zofia Godlewska (2G), Antonina Różyc (2J)

Szkolny konkurs muzyczny kolęd i pastorałek
– kategoria: soliści
1 miejsce: Maksymilian Krupiewski (1D)
2 miejsce: Kacper Wojtczak (2A)
3 miejsce: Zuzanna Milewska (2L)
– kategoria: zespoły
1 miejsce: zespół z klasy 1H, zespół z klasy 1J, zespół z klasy 2I
2 miejsce: zespół z klasy 2E

Szkolny konkurs plastyczny na przedstawienie przysłów i idiomów “Wiosna z językami obcymi”
1 miejsce: Natalia Podsiadły (5A), Adrianna Mucha (5B), Elżbieta Grzywińska (5D), Alicja Roczek (6B), Piotr Wojtaszek (7G), Dorota Zadrąg (7G)

Szkolny konkurs plastyczno-techniczny “Zrób to sam” (Eko-Gra planszowa, karciana lub przestrzenna)
1 miejsce: Helena Borkowska (1G), Kornelia Ebing (2G)
2 miejsce: Oliwia Nikiel (1A), Dominik Wilga (2E), Jan Borkowski (3H)
3 miejsce: Patryk Hermanowski (1A), Franciszek Ufnal (1A), Maksymilian Kurpiewski (1D), Hanna Jachacy (3I)
Wyróżnienie: Wiktoria Rasińska (2E), Nadia Dziwik (3H)

Szkolny konkurs plastyczny “Bezpieczny Internet i ja”
1 miejsce: Zuzanna Dobek (3D)
2 miejsce: Magdalena Pruszkowska (3D)
3 miejsce: Wiktor Naczas (2E)

Szkolny konkurs “Wiosna na Białołęce”
1 miejsce: Ernest Szulc (2G), Hanna Jachacy (3I)
2 miejsce: Zofia Pawłowska (2G), Olga Walus (2L)
3 miejsce: Helena Błaszczyńska (2D), Jakub Mały (2K)
Wyróżnienie: Artur Kaska (1A), Józef Kupiński (1A), Wojciech Kurzyński (1A), Gabriela Łebkowska (1F), Paweł Kalita (1H), Patryk Szulc (3I), Michalina Bielecka (3L)

Szkolny konkurs na grę planszową “Mistrzowie Internetu”
1 miejsce: Natasza Sokołowska (8F)
2 miejsce: Karolina Barwaśna (7C)
3 miejsce: Zuzanna Pasisz (7E)

Szkolny konkurs informatyczno-plastyczny “Mural Polskich Olimpijczyków”
1 miejsce: Julia Drabik (6B)
2 miejsce: Izabella Zawistowska (7B)
3 miejsce: Julia Wróbel (7B)

Szkolny konkurs plastyczno-techniczny “Serce dla autyzmu”
1 miejsce: Liwia Stankiewicz (2D)
2 miejsce: Zofia Godlewska (2G)
3 miejsce: Hanna Jachacy (3I)
Wyróżnienie: Marcelina Arczewska (1A), Hanna Szewczyk (2B), Marek Żurawski (2D)

Szkolny konkurs na plakat promujący Dzień Ziemi
1 miejsce: Natalia Podsiadły (5A), Aniela Gardocka (5A)
2 miejsce: Amelia Maksimczuk-Dybek (6A), Julia Drabik (6B)
3 miejsce: Lena Kowalska (5A), Anhelina Hanchuk (5D)
Wyróżnienie: Pola Sitnicka (5A), Marta Klimek (6B)

Szkolny konkurs fotograficzny “Moje zdrowe śniadanie”
1 miejsce: Michał Zgórzak (1A)
2 miejsce: Ryszard Godzina (2B)
3 miejsce: Oliwia Nikiel (1A)
Wyróżnienie: Józef Kupiński (1A), Aleksander Dworzaczek (1G), Helena Błaszczyńska (2D), Maja Ambrozik (2E), Jakub Mały (2K)

Szkolny konkurs informatyczny “Elektroniczna kartka wielkanocna”
1 miejsce: Adam Weder (3D)
2 miejsce: Gabriela Stefanowska (3G)
3 miejsce: Laura Gumińska (1D)
Wyróżnienie: Gabriela Łebkowska (1F), Łucja Suska (1F), Wiktor Naczas (2E), Zofia Petrych (2G), Jakub Mały (2K), Zuzanna Dobek (3D)

Szkolny konkurs plastyczno-techniczny “Pisanka wielkanocna”
1 miejsce: Maja Ambrozik (2E)
2 miejsce: Julia Powierza (2C)
3 miejsce: Kornelia Ebing (2G)
Wyróżnienie: Filip Jankowski (2C), Nina Kowalska (2C), Zofia Petrych (2G), Hanna Jaskólska (2J)


ZESTAWIENIE SUKCESÓW W KONKURSACH I ZAWODACH SPORTOWYCH
ZA ROK SZKOLNY 
2020/2021

Mazowiecki kuratoryjny konkurs z historii
Finalista: Kuba Biliński (7F)

Mazowiecki kuratoryjny konkurs z wiedzy o społeczeństwie
Etap rejonowy: Bartłomiej Posadowski (8C)

Olimpiada języka angielskiego juniorów
Drugi etap: Zuzanna Kresa (7E)

Międzynarodowy konkurs “Kangur matematyczny”
Żaczek: Katarzyna Bartoszewska (2J)
Maluch: Igor Stankiewicz (3G)
Beniamin: Nikodem Jakubiak (5C)
Kadet: Jakub Puchacz (7D)
2 miejsce w szkole: Paweł Ziemak (7E)

III Ogólnopolski konkurs plastyczny i multimedialny “Polscy Olimpijczycy są dla nas wzorem”
1 miejsce: Weronika Wawryniuk (8B)

Ogólnopolski konkurs “Olimpusek” zintegrowany
Laureat: 1 miejsce – Patryk Owczarek (1F), Stanisław Wójcik (2E), 3 miejsce – Igor Stankiewicz (3G), 6 miejsce – Michalina Okruszko (1F), 8 miejsce – Weronika Kompaniejcow (1E), 9 miejsce – Szymon Klimek (2L), 10 miejsce – Feliks Mandzijewicz (2E), 11 miejsce – Jędrzej Kuszneruk (1D), Wiktoria Jakubiak (1D), Igor Hańce (1H), Michał Dłużniewski (1E), Franciszek Derbich (2J), 12 miejsce – Szymon Mądry (2E), Piotr Gołębiewski (3F), 13 miejsce – Jan Kozakiewicz (1A), 14 miejsce – Jan Błoński (1B), Rafał Derylak (2E), Aleksander Chmura (2E)

Ogólnopolska olimpiada języka angielskiego dla klas 1-3 “Olimpusek”
Laureat: Sylwia Jasłowska (1H), Julia Symonowicz (3D), Borys Hein (3E), Adam Pietruszka (3F), Igor Stankiewicz (3G)

Ogólnopolska olimpiada języka angielskiego “Olimpus”
Laureat: Diana Celmer (4A), Mateusz Krzywiec (4A), Michał Dybkowski (4A), Amelia Materek (5B), Mateusz Łoś (5B), Piotr Binkowski (5C), Przemysław Janowski (5C), Karolina Janowska (5C), Aleksander Siwiński (5C), Nikodem Jakubiak (5C), Adam Bobryk (6A), Pola Skrodzka (6A), Julia Ciska (6B), Antoni Krzywiec (6B), Bartłomiej Grucela (6B), Zofia Bryłka (6C), Michał Budnik (6C), Szymon Auda (6C), Nina Wyrobek (6C), Jakub Rastawiecki (6C), Dominika Czerech (6F), Kacper Małkiewicz (6F), Milena Grzelak (7D), Zuzanna Pałubińska (7E), Kuba Biliński (7F), Weronika Wawryniuk (8B), Inga Korzeniowska (8C), Patrycja Marzęda (8D)

Ogólnopolska olimpiada języka niemieckiego “Olimpus”
Laureat: 3 miejsce – Piotr Binkowski (5C)

Ogólnopolski konkurs “Weltsprachen”
2 miejsce: Inga Korzeniowska (8C)

Ogólnopolski konkurs z matematyki “Olimpus”
Laureat: Marta Leszczyńska (4C), Adam Romaszko (4E), Natalia Podsiadły (4A), Aleksander Siwiński (5C), Nina Wyrobek (6C), Maciej Janik (7F)

Ogólnopolski konkurs matematyczny “Albus” 2021
Laureat: Aleksander Siwiński (5C), Nina Wyrobek (6C), Piotr Binkowski (5C), Piotr Skrzypek (5C), Nikodem Jakubiak (5C), Przemysław Janowski (5C), Tomasz Krasula (5C), Weronika Wawryniuk (8B)
Wyróżnienie: Karolina Janowska (5C)

Ogólnopolski konkurs logicznego myślenia 2021
Laureat: Nina Wyrobek (6C)
Wyróżnienie: Nikodem Jakubiak (5C), Małgorzata Budzianowska (5C), Julia Wróbel (6B), Milena Grzelak (7D), Łukasz Grabowski (7F)

Ogólnopolski konkurs matematyczno-informatyczny “InstaLogik”
Finalista: Nikodem Jakubiak (5C), Przemysław Janowski (5C), Kacper Małkiewicz (6F)

Międzynarodowy konkurs informatyczny “BÓBR”
Laureat: 1 miejsce – Alicja Stec (1D), Jaromir Stec (3A), 3 miejsce – Rafał Derylak (2E)

Ogólnopolski konkurs “Orzeł informatyczny”
– sesja jesienna
Laureat: 2 miejsce – Piotr Binkowski (5C), 5 miejsce – Karolina Janowska (5C), Przemysław Janowski (5C), 6 miejsce – Mikołaj Kaczmarczyk (3F), Nikodem Jakubiak (5C), 7 miejsce – Gabriel Mozyrko (2B), Barbara Trelewicz (8D)
– sesja wiosenna
Laureat: 4 miejsce – Emilia Sawko (2F), 5 miejsce – Piotr Binkowski (5C), 6 miejsce – Karolina Janowska (5C), Przemysław Janowski (5C), Tomasz Krasula (5C), 7 miejsce – Mateusz Wiśniewski (1D), Julia Wiśniewska (3C), Stanisław Michalak (8C), 8 miejsce – Rafał Związek (2A), Bartosz Lamparski (5B), Nikodem Jakubiak (5C), Krzysztof Popiełuszko (8C)

Ogólnopolski konkurs programistyczny dla klas 1-4 “Wyzwanie Programowanie”
23 miejsce w Polsce (jako szkoła)

“Giganci Programowania”
19 miejsce w Polsce (jako szkoła)

Ogólnopolska olimpiada wiedzy o Janie Pawle II “Olimpus”
Laureat: Dominika Czerech (6F), Julia Janowska (6F)

Ogólnopolski konkurs “Biblia i przypowieści biblijne”
Laureat: 8 miejsce – Dominika Czerech (6F)

Ogólnopolski konkurs “Multitest Centrum Edukacji Szkolnej”
Laureat: 4 miejsce – Weronika Zoń (6C), 5 miejsce – Aleksander Miedzik (5A), Zofia Stec (6E), 6 miejsce – Aniela Tapia (4B)
Wyróżnienie: 12 miejsce – Karolina Barwaśna (6C)

Ogólnopolski konkurs “Maks matematyczny”
Wynik bardzo dobry: Jerzy Nowaczyk (3E)

Ogólnopolski konkurs “Pho3nix Kids”
1 miejsce (ex aequo): Maja Ambrozik (1E), Wiktoria Błońska (1E), Michał Dłużniewski (1E)

43 Wojewódzki konkurs recytatorski “Warszawska syrenka”
1 miejsce: Piotr Wojtaszek (6D)

Wojewódzki konkurs “Unia Europejska moich marzeń”
Wyróżnienie: Weronika Wawryniuk (8B)

II Międzyszkolny konkurs językowy poezji i teatru
2 miejsce: Piotr Wojtaszek (6D)

Wojewódzki konkurs języka angielskiego “Open your mind”
Laureat: Weronika Zoń (6C)

Powiatowy konkurs języka angielskiego “London in my pocket”
1 miejsce: Weronika Wawryniuk (8B)
2 miejsce: Anna Kurowska (8D)

Wojewódzki konkurs fotograficzno-literacki
Laureat: Inga Korzeniowska (8C)

Warszawski konkurs “Stary Dom”
Wyróżnienie: Mikołaj Dudkowski (2H)

Dzielnicowy konkurs “Wolność w bieli i czerwieni”
1 miejsce: Jakub Ciesielski (1A)
3 miejsce: Kacper Wojtczak (1A), Anna Kozakiewicz (1A)

Dzielnicowy konkurs “Myślę, liczę, stosuję”
Drugi etap: 4 pary

Dzielnicowy konkurs na wiersz o tematyce ekologicznej
3 miejsce: Piotr Wojtaszek (6D)

Dzielnicowy konkurs cichego czytania dla uczniów z klas 1-3
Wyróżnienie: Jaromir Stec (3A)

Dzielnicowy interdyscyplinarny konkurs wiedzy o krajach anglojęzycznych
2 miejsce: Gabriela Barbarska (7E)

Międzynarodowy konkurs programistyczny “Pix Programming Challenge”
Półfinał: Filip Szczęśniewski (1B), Mikołaj Kaczmarczyk (3F), Krzysztof Plenik (4B), Weronika Fąfara (5B), Nikodem Jakubiak (5C), Weronika Hołowieniec (8E)

Kuratoryjny przedmiotowy konkurs informatyczny “LOGIA21”
Drugi etap: Nikodem Jakubiak (5C)

Szkolny konkurs dla uczniów i rodziców klas 4-8 na aplikację edukacyjną “Uprość życie sobie i innym”
Laureat: Weronika Majewska (6D)

Szkolny konkurs dla uczniów klas 5 na animację propagującą idee olimpijskie “Bądź jak olimpijczyk”
Laureat: Julian Wrześniewski (5A), Nikodem Jakubiak (5C)

Warszawska Olimpiada Młodzieży / Mistrzostwa Warszawy
– biegi przełajowe
1 miejsce: Mateusz Pręgowski (8D)
– biegi przełajowe dzielnicowe
2 miejsce: Weronika Grabowska (5A), Aleksandra Klonowska (7E), Adam Wejt (6A)
3 miejsce: Mateusz Wałkuski (6A)
– piłka nożna
2 miejsce
– lekka atletyka
1 miejsce w skoku w dal: Filip Golubski (5A)
1 miejsce w skoku wzwyż: Weronika Grabowska (5A)
5 miejsce w skoku s dal: Laura Śledź (4A)
– piłka nożna dziewcząt
3 miejsce

Mistrzostwa Dzielnicy Białołęka
– piłka nożna
1 miejsce
– badminton
1 miejsce: Dorota Kokocińska i Daria Kowalewska (obie 6D), Kornel Mańczyk (3E) i Antoni Majewski (6F)
3 miejsce: Anna Tomaszewska i Zuzanna Kresa (obie 7E), Katarzyna Wojnar (8C)

“Orły Sportu”
1 miejsce w biegu na 60m: Marcel Stępniak (2A)
2 miejsce w biegu na 60m: Gabriel Typa (2A)
2 miejsce w biegu na 60m: Oliwia Cichocka (2A)
3 miejsce w biegu na 60m: Julian Kawiński (2A)
2 i 3 miejsce: sztafeta 4x100m

“Bieg Lwa”
1 miejsce: Marcel Stępniak (2A)


ZESTAWIENIE SUKCESÓW W KONKURSACH I ZAWODACH SPORTOWYCH
ZA ROK SZKOLNY 
2019/2020

Ogólnopolski konkurs “Alfik humanistyczny”
Dyplom za bardzo dobre wyniki: Małgorzata Budzianowska (4C), Zofia Stec (5E), Zuzanna Zaborowska (6C), Ada Zejmowicz (6C), Joanna Mokrogulska (6D), Marta Długosz (8B), Karolina Hoszwa (8B), Karol Skłodowski (8B)
Dyplom za dobre wyniki: Karolina Janowska (4C), Weronika Zoń (5C), Katarzyna Serafin (6B), Ekaterina Repina (7C)

Ogólnopolska olimpiada języka angielskiego “Olimpus”
– sesja wiosenna
Laureat: Piotr Binkowski (4C), Tomasz Krasula (4C), Antoni Krzywiec (5B), Szymon Auda (5C), Zofia Bryłka (5C), Maciej Dąbrowski (5C), Jakub Rastawiecki (5C), Patrycja Tomaszewska (5C), Nina Wyrobek (5C), Weronika Wawryniuk (7B), Inga Korzeniowska (7C), Bartosz Bieryło (8A), Ida Drzycimska (8A), Justyna Grabowska (8A), Gabriela Grodzka (8A), Marcel Łysiak (8A), Amelia Ptak (8A), Antoni Skwara (8A), Jakub Zając (8A), Robin Kondrat (8B), Stanisław Kublik (8B), Patryk Skrodzki (8B)

Ogólnopolska olimpiada z biologii “Olimpus”
3 miejsce: Aleksandra Sulmińska (6D)
5 miejsce: Kuba Biliński (6C)
6 miejsce: Joanna Mokrogulska (6D)

Ogólnopolska olimpiada z geografii “Olimpus”
Laureat: Zuzanna Kresa (6A), Patryk Misiun (6B), Kuba Biliński (6C), Jan Maur (6D)

Ogólnopolski konkurs z biologii “Galileo”
Laureat: Szymon Auda (5C), Nina Wyrobek (5C), Alexander Wiewiórka (5D), Piotr Wojtaszek (5D), Kuba Biliński (6C)

Ogólnopolski konkurs z matematyki “Galileo”
Laureat: Piotr Skrzypek (4C), Nina Wyrobek (5C)
Wyróżnienie: Kacper Grzymek (4C), Nikodem Jakubiak (4C), Piotr Stosio (7C), Nela Gołos (8A)

Międzynarodowy konkurs “Kangur matematyczny” (w bieżącym roku Główny Organizator nie przyznał tytułu laureata, a jedynie wynik bardzo dobry i wyróżnienie)
Wynik bardzo dobry: Jerzy Nowaczyk (2A), Jaromir Stec (2A), Grzegorz Polak-Kuchta (2B), Nina Wyrobek (5C)
Wyróżnienie: Maja Nikiel (2A), Alicja Borkowska (2G), Nikodem Jakubiak (4C), Karolina Janowska (4C), Przemysław Janowski (4C), Jakub Puchacz (6B), Nela Gołos (8A)

Ogólnopolski konkurs matematyczno-informatyczny “InstaLogik”
Laureat (II stopnia): Nikodem Jakubiak (4C)
Finalista: Kacper Grzymek (4C), Michał Basak (5B), Antoni Marciszewski (6D)

Ogólnopolski konkurs “Orzeł matematyczny”
Laureat: 5 miejsce – Nadia Stępniewska (2A), 6 miejsce – Nathan Stępniewski (1D), Jerzy Nowaczyk (2A), 7 miejsce – Maja Nikiel (2A), Grzegorz Polak (2B), 8 miejsce – Feliks Mandzijewicz (1E), 9 miejsce – Mikołaj Kasprzak (1I), Jakub Lichota (2B), Jaromir Stec (2A), Grzegorz Zaleski (2B)

Ogólnopolski konkurs “Orzeł informatyczny”
Laureat: Piotr Binkowski (4C), Mikołaj Dawidowski (6A), Stanisław Fąfara (7C)

Konkurs z edukacji wczesnoszkolnej “Zuch”
Laureat: 3 miejsce – Ksawery Błaszczyński (3D), 4 miejsce – Jaromir Stec (2A), 5 miejsce – Franciszek Derbich (1F), 6 miejsce – Pola Wawer-Dąbrowska (1K), Julia Symonowicz (2D), 9 miejsce – Aleksandra Bycul (1E), Gabriela Stefanowska (1I), 10 miejsce – Stanisław Wójcik (1E), 14 miejsce – Judyta Bartosiak (1I), Gabriel Typa (1A), Daniel Marzjan (1F), Natalia Podsiadły (3A), 15 miejsce – Gabriela Kobylińska (1I)

Kuratoryjny przedmiotowy konkurs informatyczny “LOGIA20”
Drugi etap: Franciszek Raczyński (8C)

Międzynarodowy konkurs programistyczny “Pix Programming Challenge”
Półfinał: 4 osoby

Ogólnopolski konkurs “Wyzwanie klawiaturowe”
Drugi etap: Bartosz Altman (8A)

Ogólnopolski konkurs logicznego myślenia 2020
Wyróżnienie: Nina Wyrobek (5C)

Szkolny świetlicowy konkurs “Fantazyjne budowle z klocków”
1 miejsce: Hanna Jachacy (1I)
2 miejsce: Alan Bączek (1D)
3 miejsce: Alicja Kozak (1F)
Wyróżnienie: Alicja Czerwińska (1B), Natan Stępniewski (1D), Aleksander Chmura (1E), Alan Nowosielski (1L)

Szkolny świetlicowy konkurs fotograficzny “Ja i mój przyjaciel zwierzak”
1 miejsce: Aleksandra Rudowska (2B)
2 miejsce: Aniela Gardocka (3A)
3 miejsce: Antonina Radecka (2F)
Wyróżnienie: Milena Wojciechowska (2F), Nikola Szymańska (2C)

Szkolny świetlicowy konkurs “Zabawka z recyklingu”
1 miejsce: Maja Nikiel (2A)
2 miejsce: Gabriela Kacprzak (2D)
3 miejsce: Kuba Smosarski (0C)

Szkolny świetlicowy konkurs na Dzień Rodziny
1 miejsce: Aleksandra Rudowska (2B)
2 miejsce: Zuzanna Ślubowska (1C)
3 miejsce: Eryk Górka-Niwiński (1C)
Wyróżnienie: Alicja Czerwińska (1B), Apolonia Wietczak (1B), Wiktoria Witkowska (1C), Feliks Mandzijewicz (1E), Hanna Oskroba (1H), Nadia Wawerska (1J)

Szkolny świetlicowy konkurs plastyczny “Taniec”
1 miejsce: Iga Boguszewska (1H)
2 miejsce: Marcel Stępniak (1A)
3 miejsce: Mikołaj Dudkowski (1H)
Wyróżnienie: Marianna Kępowska (1A), Zuzanna Lisowska-Krendzelak (1A), Jakub Sączewa (1A), Filip Błaszczuk (1H), Hanna Kurasiewicz (1H), Hanna Oskroba (1H), Lena Wójtowicz (1H)

Szkolny świetlicowy konkurs recytatorski “O większego trudno zucha”
1 miejsce: Maciej Budzianowski (1D)
2 miejsce: Szymon Mądry (1J)
3 miejsce: Nadia Wawerska (1J), Antonina Radecka (2F)

Szkolny konkurs na wykonanie zakładki do książki z motywami Bożego Narodzenia
1 miejsce: Diana Celmer (3A), Natalia Podsiadły (3A), Sara Zangana (3B), Zuzanna Pasicz (5E)
2 miejsce: Aniela Gardocka (3A), Alicja Nicia (3B), Maja Krejner (5A), Antoni Skalski (5D)
3 miejsce: Oliwia Marciniak (3A), Aleksandra Saczuk (3A), Iga Kraszewska (5C), Dominika Czerech (5F)
Wyróżnienie: Grzegorz Wójciuk (3B), Alicja Woś (3C), Jakub Deja (3D), Małgorzata Budzianowska (4C)

Szkolny konkurs o Żołnierzach Wyklętych
1 miejsce: Wiktoria Pajdzińska (8C), Anna Kurowska (7D)
2 miejsce: Aleksandra Banasik (6A), Ilona Matviyeva (6A), Kasiya Siankevich (6A)
3 miejsce: Kalina Czerwińska (6E), Matylda Fabisiewicz (6E), Aleksandra Łysak (6E), Laura Urbaniak (6E)

Szkolny konkurs promujący bezpieczne korzystanie z mediów elektronicznych “Jasna strona Internetu”
1 miejsce: Zuzanna Pasisz (5E)
2 miejsce: Julia Drabik (4B)
3 miejsce: Sage Wolk (8C)

Szkolny konkurs “Dzień Ziemi”
1 miejsce: Stanisław Małkowski (5A), Julia Janowska (5F), Blanka Jutkiewicz (5F)
2 miejsce: Maja Krejner (5A), Ida Lipińska (5F), Nikola Misiorowska (6B)
3 miejsce: Franciszek Komorowski (5F), Kacper Małkiewicz (5F), Patryk Misiun (6B)
Wyróżnienia: Zuzanna Kępowska (5A), Dominika Czerech (5F), Izabella Sosnowska (5F), Zuzanna Kresa (6A)

Szkolny konkurs “Przegląd Młodych Talentów”
– kategoria klas 0-3
1 miejsce: Gabriela Sajda (3C) za grę na fortepianie
2 miejsce: Zofia Poczobut-Odlanicka (2C) za śpiew
3 miejsce: Pola Wawer-Dąbrowska (1K) za gimnastykę
Wyróżnienie: Aleksander Pietrzak (0A) za grę na fortepianie, Klaudia Stecko (1H) za grę na fortepianie, Iga Kowalska (2A) za piłkę nożną
– kategoria klas 4-8
1 miejsce: Melody Wąsiewicz-Hanc (6E) za gimnastykę
2 miejsce: Joanna Mokrogulska (6D) za grę na pianinie
3 miejsce: Nina Wyrobek (5C) za jazdę konną
Wyróżnienie: Kinga Seklecka (5F) i Weronika Zoń (5C) za śpiew w duecie, Maja Krajner (5A) za grę na pianinie


ZESTAWIENIE SUKCESÓW W KONKURSACH I ZAWODACH SPORTOWYCH
ZA ROK SZKOLNY 
2018/2019

Ogólnopolski konkurs plastyczny (organizowany przez Bibliotekę Publiczną w Ursusie)
3 miejsce: Natalia Budnik (8D SP)

Ogólnopolski test ortograficzny (organizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej)
Laureat: Lena Kowalska (8B SP), Anna Kopyś (8C SP), Natalia Auda (8B SP)
Wyróżnienie: Szymon Majewski (8B SP), Joanna Budny (8B SP)

Warszawski konkurs recytatorski “Warszawska syrenka” (organizowany przez Mazowiecki Instytut Kultury)
Wyróżnienie: Lena Szczepanek (8D SP)

Ogólnopolski konkurs “Być jak ona” (organizowany przez Rzecznika Praw Dziecka Marka Michalaka)
1 miejsce: uczniowie klasy 7C SP

Ogólnopolski konkurs przedmiotowy z języka polskiego “Olimpus” (sesja jesienna)
Laureat: Kinga Zbieska (3C gimnazjum), Barbara Posadowska (3C gimnazjum), Patrycja Klimek (3C gimnazjum), Izabela Wilga (3D gimnazjum)

Ogólnopolski konkurs przedmiotowy z języka polskiego “Olimpus” (sesja wiosenna)
Laureat: Gabriela Biedrzycka (3F gimnazjum)

Ogólnopolska olimpiada mitologiczna “Olimpus”
Laureat: Zofia Stec (4A SP), Barbara Gołębiewska (8B SP), Natalia Auda (8B SP), Justyna Grabowska (7A SP), Kinga Zbieska (3C gimnazjum), Oliwia Popłońska (3D gimnazjum), Izabela Wilga (3D gimnazjum)

Wojewódzki konkurs literacko-plastyczny “Fantastyczny XXI wiek” (organizowany przez Międzynarodowe Gimnazjum nr 51 i Liceum Ogólnokształcące “Meridian”)
Finalista: Weronika Czapla (3C gimnazjum), Stella Jastrzębska (3C gimnazjum)

Warszawski konkurs literacki fantasy “W kręgu Śródziemia”
2 miejsce: Maja Siatkowska (8D SP)

Mazowiecki kuratoryjny konkurs z biologii
Finalista: Krzysztof Serafin (8B SP)

Warszawski konkurs “Edison w gimnazjum”
Laureat: Alina Turowiecka i Katarzyna Wróbel (obie 3F gimnazjum)

Warszawski konkurs fotograficzny “Moja piękna Niepodległa”
3 miejsce: Gabriela Zaraś (3H gimnazjum)

Ogólnopolski konkurs fizyczny “Albus”
Laureat: 9 miejsce – Piotr Bieniek (8B SP)
Wyróżnienie: 11 miejsce – Jakub Godos (8B SP), 12 miejsce – Anna Kopyś (8C SP), Natalia Auda (8B SP), 15 miejsce – Krzysztof Serafin (8B SP)

Ogólnopolski konkurs fizyczny “Galileo”
Laureat: 9 miejsce – Patryk Mazur (3B gimnazjum), 10 miejsce – Jan Sikorski (8B SP)
Wyróżnienie: 11 miejsce – Jakub Godos (8B SP), Krzysztof Serafin (8B SP), 14 miejsce – Piotr Bieniek (8B SP)

Ogólnopolski konkurs fizyczny “Olimpus” (sesja wiosenna)
Laureat: 5 miejsce – Jan Sikorski (8B SP), 7 miejsce – Mateusz Demczuk (3B gimnazjum), 8 miejsce – Piotr Bieniek (8B SP), 9 miejsce – Jakub Godos (8B SP), Patryk Mazur (3B gimnazjum), 10 miejsce – Stanisław Kotłowski (3B gimnazjum)

Ogólnopolski konkurs chemiczny “Olimpus” (sesja zimowa)
Laureat: 3 miejsce – Magdalena Prusińska (8B SP)

Ogólnopolski konkurs chemiczny “Olimpus” (sesja wiosenna)
Laureat: 1 miejsce – Sandra Kurowska (8B SP)

Ogólnopolski konkurs chemiczny “Galileo”
Laureat: 7 miejsce – Natalia Auda (8B SP), 8 miejsce – Ewelina Gruszczyńska (3C gimnazjum), 9 miejsce – Krzysztof Serafin (8B SP)

Ogólnopolski konkurs chemiczny “Alchemik” (Centrum Edukacji Szkolnej)
– kategoria: klasy 3 gimnazjum
Bardzo dobry wynik: Ewelina Gruszczyńska (3C gimnazjum)
Wyróżnienie: Julia Wawryniuk (3C gimnazjum)
– kategoria: klasy 8 szkoły podstawowej
Bardzo dobry wynik: Magdalena Prusińska (8B SP)
Wyróżnienie: Barbara Gołębiewska (8B SP), Natalia Auda (8B SP), Piotr Bieniek (8B SP), Jan Sikorski (8B SP)

Ogólnopolski konkurs geograficzny “Geo-Planeta”
Finalista: Adam Sikorski (5A SP), Aleksandra Węsławowicz (8B SP)
Wyróżnienie: Mateusz Wiśniewski (8F SP), Maciej Kardas (8F SP)

Mazowiecki kuratoryjny konkurs lingwistyczny z języka angielskiego
Finalista: Antonia Siwek (8E SP)

Ogólnopolski konkurs z języka angielskiego “Olimpus” (sesja zimowa)
– kategoria: klasy 3 gimnazjum
Laureat: 2 miejsce – Bartłomiej Bichta (3D gimnazjum), 5 miejsce – Weronika Czapla (3C gimnazjum), 7 miejsce – Maciej Mikusek (3D gimnazjum), 8 miejsce – Natalia Wawrzyniak (3D gimnazjum), Anna Jachimowska (3D gimnazjum), Helena Drewnowska (3D gimnazjum), Adam Zych (3H gimnazjum), 9 miejsce – Mateusz Demczuk (3B gimnazjum), Mikołaj Pałubiński (3D gimnazjum), 10 miejsce – Patrycja Klimek (3C gimnazjum), Nikodem Trelewicz (3C gimnazjum), Izabela Wilga (3D gimnazjum)
– kategoria: klasy 4 szkoły podstawowej
Laureat: 5 miejsce – Zofia Bryłka (4C SP), 7 miejsce – Michał Budnik (4C SP), 8 miejsce – Antoni Krzywiec (4B SP)
– kategoria: klasy 7 szkoły podstawowej
Laureat: 7 miejsce – Ida Drzycimska (7A SP), 9 miejsce – Nela Gołos (7A SP), Patryk Skrodzki (7B SP), 10 miejsce – Justyna Grabowska (7A SP)
– kategoria: klasy 8 szkoły podstawowej
Laureat: 5 miejsce – Alicja Robak (8E SP), 6 miejsce – Klara Tyburcy (8D SP), 7 miejsce – Anna Kopyś (8C SP), Joanna Budny (8C SP), 9 miejsce – Amelia Darda (8C SP), Aleksandra Kamola (8H SP), Julia Organiściak (8B SP), Antonina Bartosiak (8C SP), Julia Szajner (8C SP)

Warszawski konkurs plastyczny “Ilustracja przysłowia rosyjskiego” (w ramach IV Festiwalu języka rosyjskiego)
Laureat: Oskar Wantoch-Rekowski (3J gimnazjum)

Ogólnopolski konkurs “Olimpus” i “Olimpusek”
Laureat: 6 miejsce – Adam Pietruszka (1F SP), 8 miejsce – Wilczan Mościcki (1F SP), Jan Podgórski (1F SP)

Warszawski konkurs dziennikarski w języku polskim i angielskim “Moja dzielnica”
– kategoria: review
1 miejsce: Pola Komosa (3B gimnazjum)
2 miejsce: Ewelina Gruszczyńska (3C gimnazjum)
3 miejsce: Jakub Ignatowski (3C gimnazjum)
– kategoria: interview
1 miejsce: Jakub Janaszek (3C gimnazjum)
3 miejsce: Blanka Gołos (3B gimnazjum)

Ogólnopolska olimpiada z języka angielskiego “Olimpus” (sesja wiosenna)
– kategoria: klasy 3 gimnazjum
Laureat: 5 miejsce – Patryk Mazur (3B gimnazjum), 6 miejsce – Jan Kowalik (3D gimnazjum), 7 miejsce – Bartłomiej Bichta (3D gimnazjum), 8 miejsce – Antoni Żurawski (3B gimnazjum), 9 miejsce – Małgorzata Włodarczyk (3D gimnazjum), 11 miejsce – Julia Wawryniuk (3C gimnazjum), 12 miejsce – Wiktor Sienkiewicz (3D gimnazjum), Natalia Wawrzyniak (3D gimnazjum), 13 miejsce – Kinga Zbieska (3C gimnazjum), Maciej Mikusek (3D gimnazjum), Jakub Ignatowski (3C gimnazjum)
– kategoria: klasy 4 szkoły podstawowej
Laureat: 10 miejsce – Michał Budnik (4C SP)
– kategoria: klasy 8 szkoły podstawowej
Laureat: 11 miejsce – Alicja Robak (8E SP), 12 miejsce – Anna Lipiec (8D SP), Klara Tyburcy (8D), 13 miejsce – Natalia Auda (8B SP), 14 miejsce – Natalia Budnik (8D SP), Klementyna Osiecka (8D SP)
– kategoria: klasy 1 szkoły podstawowej
Laureat: 3 miejsce – Adam Pietruszka (1F SP), 6 miejsce – Wilczan Mościcki (1F SP), 12 miejsce – Zofia Wyszyńska (1D SP), 13 miejsce – Jan Podgórski (1F SP)

Warszawski konkurs plastyczno-krajoznawczy “Ciekawe zakątki Rosji” (w ramach IV Festiwalu języka rosyjskiego)
1 miejsce: Jan Kowalik (3D gimnazjum)

Ogólnopolski konkurs języka angielskiego “English Ace”
Laureat: Joanna Budny (8C SP) – wyjazd na obóz językowy

Ogólnopolska olimpiada języka angielskiego “Big Ben”
Laureat: 1 miejsce / tytuł zwycięzcy – Anna Jachimowska (3D gimnazjum), 3 miejsce – Jan Kowalik (3D gimnazjum)
Wyróżnienie: Natalia Auda (8B SP), Mikołaj Pałubiński (3D gimnazjum), Natalia Wawrzyniak (3D gimnazjum), Sara Różycka (3D gimnazjum), Jakub Janaszek (3C gimnazjum), Mikołaj Janowski (8B SP), Andre Prochacki (8F SP), Małgorzata Włodarczyk (3D gimnazjum), Julia Wawryniuk (3C gimnazjum), Ewelina Gruszczyńska (3C gimnazjum), Weronika Czapla (3C gimnazjum), Julia Szpigler (8B SP)

Mazowiecki kuratoryjny konkurs lingwistyczny z języka francuskiego
Laureat: Anna Świercz (8D SP)

Ogólnopolski konkurs języka angielskiego “Albus”
– kategoria: klasy 3 gimnazjum
Wyróżnienie: Małgorzata Włodarczyk (3D gimnazjum), Maciej Mikusek (3D gimnazjum), Jan Kowalik (3D gimnazjum), Natalia Wawrzyniak (3D gimnazjum), Ewelina Gruszczyńska (3C gimnazjum), Anna Jachimowska (3D gimnazjum), Jakub Janaszek (3C gimnazjum)
– kategoria: klasy 7 szkoły podstawowej
Wyróżnienie: Patryk Skrodzki (7B SP)
– kategoria: klasy 8 szkoły podstawowej
Wyróżnienie: 12 miejsce – Anna Lipiec (8D SP), 15 miejsce – Natalia Auda (8B SP)
– kategoria: klasy 4 szkoły podstawowej
Laureat: 4 miejsce – Pola Skrodzka (4A SP), 5 miejsce – Olivier Ratajewski (4B SP), 9 miejsce – Jakub Rastawiecki (4C SP)
Wyróżnienie: 11 miejsce – Antoni Krzywiec (4B SP), 15 miejsce – Dawid Michalski (4B SP), Nina Wyrobek (4C SP)

Warszawski konkurs “Domek dla skrzata”
Wyróżnienie: Aleksandra Stępniak (3A gimnazjum)

Warszawski konkurs plastyczny “Złote myśli polskich Noblistów malowane pędzlem”
3 miejsce: Weronika Czapla (3C gimnazjum)
Wyróżnienie: Ewelina Gruszczyńska (3C gimnazjum)

Mazowiecki kuratoryjny konkurs z historii i wos-u
Finalista: Kacper Bednarski (3F gimnazjum), Kuba Miśkowicz (3B gimnazjum)

Dzielnicowy konkurs matematyczny “Myślę, liczę, stosuję”
Wyróżnienie: 4 miejsce – Marceli Kaczmarczyk (3B gimnazjum) i Igor Warmuziński (3E gimnazjum), 5 miejsce – Łukasz Grzegorczyk (3B gimnazjum) i Marcin Świdwa (3B gimnazjum)

Dzielnicowy konkurs matematyczny “Mistrz wiedzy matematycznej”
Laureat: 2 miejsce – Katarzyna Baran (3B gimnazjum)

VIII Ogólnopolski konkurs “Fryderyk Chopin – Człowiek XXI wieku”
– kategoria: prezentacja multimedialna dla uczniów klas 7 i 8 oraz oddziałów z gimnazjów
Laureat: 1 miejsce – Łukasz Grzegorczyk (3B gimnazjum), 2 miejsce – Magda Kowalczyk (3F gimnazjum)

Kuratoryjny przedmiotowy konkurs informatyczny “LOGIA19”
– kategoria: klasy 4-8 szkół podstawowych
Finalista: Piotr Bieniek (8B SP)

Ogólnopolskie szkolne mistrzostwa w programowaniu “Pix2019”
– kategoria: Master
Laureat – 1 miejsce – Piotr Bieniek (8B SP), 7 miejsce – Marcel Łysiak (7A SP)
– kategoria: Rookie
Laureat: 6 miejsce – Piotr Gołębiewski (1F SP)

Mazowiecki kuratoryjny konkurs z matematyki
Finalista: Anna Kopyś (8C SP), Piotr Bieniek (8B SP)

Olimpiada matematyczna “Olimpus”
3 miejsce: Anna Kopyś (8C SP)
5 miejsce: Marcin Świdwa (3B gimnazjum)
6 miejsce: Natalia Auda (8B SP), Jakub Staszewski (8G SP), Piotr Bieniek (8B SP), Zuzanna Mróz (8E SP)
7 miejsce: Joanna Budny (8C SP), Amelia Darda (8C SP), Krzysztof Serafin (8B SP), Jakub Godos (8B SP), Maks Kwiatkowski (8G SP), Damian Ciaszczyk (8A SP)
8 miejsce: Katarzyna Baran (3B gimnazjum), Alicja Robak (8E SP)
9 miejsce: Stanisław Kotłowski (3B gimnazjum)
10 miejsce: Oliwia Reluga (8E SP)

Międzynarodowy konkurs matematyczny “Kangur”
Laureat: Krzysztof Dobosz (8G SP)
Wyróżnienie: Natalia Podsiadły (2A SP), Krzysztof Plenik (2B SP), Diana Celmer (2A SP), Zofia Stec (4A SP), Nina Wyrobek (4C SP), Adam Sikorski (5A SP), Nela Gołos (7A SP), Michał Mueller (7A SP), Anna Kopyś (8C SP), Michał Grzyb (8C SP), Maks Kwiatkowski (8G SP), Katarzyna Baran (3B gimnazjum), Marcin Świdwa (3B gimnazjum)

Ogólnopolski konkurs matematyczny “Albus”
Laureat: Adam Sikorski (5A SP), Jakub Sikorski (8G SP), Piotr Bieniek (8B SP), Alicja Robak (8E SP), Natalia Auda (8B SP), Krzysztof Dobosz (8G SP)
Wyróżnienie: Nina Wyrobek (4C SP), Jakub Puchacz (5B SP), Jakub Staszewski (8G SP), Oliwia Reluga (8E SP), Rafał Poniatowicz (8G SP), Maks Kwiatkowski (8G SP)

Ogólnopolski konkurs talentów “Alfik 2018”
Wynik bardzo dobry: Łukasz Grzegorczyk (3B gimnazjum), Adam Sikorski (5A SP), Piotr Bieniek (8B SP)
Wynik dobry: Nina Wyrobek (4C SP), Michał Mueller (7A SP)

Ogólnopolski internetowy i interaktywny konkurs “Maks matematyczny”
Wynik bardzo dobry: Piotr Bieniek (8B SP), Anna Kopyś (8C SP), Adam Sikorski (5A SP)
Wynik dobry: Jan Sikorski (8B SP), Mikołaj Hołozubiec (7C SP), Mateusz Pręgowski (6A SP), Nina Wyrobek (4C SP), Dawid Michalski (4B SP), Kacper Dymkowski (4C SP), Zofia Stec (4A SP), Oliwia Popłońska (3D gimnazjum), Grzegorz Wyszyński (3E gimnazjum)

Ogólnopolski konkurs matematyczny “NovaMath”
Finalista: 4 miejsce – Julia Kołomańska (8B SP)

Konkurs “Żaba w gardle” (organizowany przez Włoski Instytut Kultury, Instytut Francuski, Instytut Cervantesa w Krakowie, Goethe-Institut, Wydział Filologiczny Uniwersytetu Jagiellońskiego przy wsparciu finansowym Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce)
Wyróżnienie: Grzegorz Wójciuk (2B SP), Hubert Sańko (1E SP)

Dzielnicowy białołęcki konkurs recytatorski
1 miejsce: Ignacy Boszczyk (1C SP)

Ogólnopolski konkurs nauk przyrodniczych dla szkół podstawowych “Świetlik” (organizowany przez Dagmarę Sokołowską z Uniwersytetu Jagiellońskiego)
1 miejsce: Krzysztof Plenik (2B SP)
Wyróżnienie: Jadwiga Głuch (2B SP)

Konkurs wojewódzki “Maska” (organizowany przez Dom Kultury “Świt”)
2 miejsce w województwie Mazowieckim: klasa 2B SP, klasa 2A SP

Warszawski konkurs “Alpaka oczami dziecka” (organizowany przez Ośrodek Koparka)
1 miejsce – klasa 2B SP

Wojewódzki konkurs “Mazowsze, moja mała Ojczyzna” (organizowany przez Muzeum Niepodległości)
Wyróżnienie: Sara Zangana (2B SP)

XXVI stołeczna edycja Samorządowego konkursu nastolatków “Ośmiu Wspaniałych”
– kategoria: Ósemeczka
Laureat: Wiktoria Konecka (5B SP) – za otwarte serce serce i wzorową pracę na rzecz potrzebujących

Etap dzielnicowy
– piłka nożna
1 miejsce: chłopcy
4 miejsce: dziewczęta
– lekkoatletyka chłopców
1 miejsce: chłopcy
1 miejsce: 200m – Marcel Błachewicz (3A gimnazjum), 300m – Mikołaj Wielosz (3H gimnazjum), 400m – Patryk Sobieszczański (3F gimnazjum), skok wzwyż – Jan Dymkowski (3B gimnazjum), kula – Jakub Dzioba (3G gimnazjum)
2 miejsce: 400m – Kajetan Lipiński (3A gimnazjum), 800m – Krystian Wieczorek (3F gimnazjum), 150m – Kacper Stasiak (3F gimnazjum), skok w dal – Maciej Kojtek (3B gimnazjum), kula – Kordian Dobrzyński (3A gimnazjum), sztafeta 4×100, sztafeta olimpijska
– lekkoatletyka dziewcząt
2 miejsce: dziewczęta
1 miejsce: 200m – Zuzanna Rabenda (3A gimnazjum), 800m – Aleksandra Staroń (3C gimnazjum), skok wzwyż – Hanna Dąbrowska (3D gimnazjum), Maja Wronka (3A gimnazjum), skok w dal – Klaudia Piotrowska (3A gimnazjum), kula – Paulina Dudys (3A gimnazjum), Karolina Pardela (8F SP), sztafeta 4x100m
2 miejsce: 800m – Sara Andrzejuk (3D gimnazjum), skok w dal – Blanka Gołos (3B gimnazjum), sztafeta 4x100m, sztafeta olimpijska
3 miejsce: 400m – Justyna Tomczyk (3H gimnazjum)

Mistrzostwa Dzielnicy Białołęka
– biegi przełajowe
1 miejsce: Lena Szcześniak (8E SP), Maja Wronka (3A gimnazjum), punktacja ogólna – dziewczęta 2003-2005
2 miejsce: Klaudia Piotrowska (3A gimnazjum)
3 miejsce: Kamila Ościłowska (3F gimnazjum), punktacja ogólna – chłopcy 2003-2005
10 miejsce: punktacja ogólna – dziewczęta 2006-2007
13 miejsce: punktacja ogólna – chłopcy 2006-2006
– sztafetowe biegi przełajowe
3 miejsce: dziewczęta 2003-2005
4 miejsce: chłopcy 2003-2005
– piłka nożna
1 miejsce: chłopcy 2003-2005
– piłka ręczna
1 miejsce: chłopcy 2003-2005
4 miejsce: dziewczęta 2003-2005
– tenis stołowy
3 miejsce: chłopcy 2003-2005, dziewczęta 2003-2005
5 miejsce: chłopcy 2006-2007
– siatkówka
3 miejsce: dziewczęta 2003-2005, chłopcy 2003-2005
– pływanie
2 miejsce: dziewczęta 2003-2005, chłopcy 2003-2005
– badminton
1 miejsce dziewcząt: Malwina Dziedzic (3D gimnazjum) i Aleksandra Węsławowicz (8B SP)
– szachy
2 miejsce: Mateusz Filipiak (6A SP), Michał Filipiak (6A SP), Anna Sikorska (4A SP), Adam Sikorski (5A SP)

Warszawska Olimpiada Młodzieży
– piłka nożna
2 miejsce: Eryk Grzywacz (7A SP), Jakub Kolo (6A SP), Jakub Kieczka (7A SP), Mateusz Pręgowski (6A SP), Maciej Filipiak (6A SP), Bartosz Nadolski (7C SP), Jan Kaczorowski (6A SP), Franciszek Pałasz (6A SP), Krystian Broniszewski (6A SP), Antoni Ostrowski (5A SP)
– badminton
4 miejsce: Malwina Dziedzic (3D gimnazjum) i Aleksandra Węsławowicz (8B SP)
– lekkoatletyka
1 miejsce: Klaudia Piotrowska (3A gimnazjum), Kordian Dobrzyński (3A gimnazjum)
2 miejsce: Marcel Błachewicz (3A gimnazjum)
3 miejsce: Maja Wronka (3A gimnazjum)

Mistrzostwa Mazowsza
2 miejsce: skok wzwyż – Maja Wronka (3A gimnazjum)

Mistrzostwa Polski Młodzików
5 miejsce: pięciobój – Maja Wronka (3A gimnazjum)

Mityng wielobojowy
3 miejsce: Klaudia Piotrowska (3A gimnazjum)


ZESTAWIENIE SUKCESÓW W KONKURSACH I ZAWODACH SPORTOWYCH
ZA ROK SZKOLNY 
2017/2018

Wojewódzki konkurs „Z ortografią na medal”
Laureat: Anna Kopyś (7C SP)

Ogólnopolski konkurs im. K. I. Gałczyńskiego „Ojczyzną moją jest muzyka”
– kategoria: poezja śpiewana
Wyróżnienie: Maria Kresa (3C gimnazjum)
– kategoria: recytacja
1 miejsce: Karolina Pawłowska (3D gimnazjum), Laura Bobel (3D gimnazjum), Zofia Kuzara (3D gimnazjum), Maria Kresa (3C gimnazjum)

Warszawski konkurs matematyczno-geograficzny „Sfera 125”
Laureat: Marceli Chlebowski (3B gimnazjum) i Ziemowit Sokołowski (3B gimnazjum)

Ogólnopolski konkurs „Alfik matematyczny”
Laureat: Anna Kopyś (7C SP), Piotr Bieniek (7B SP), Katarzyna Baran (2B gimnazjum)

Ogólnopolski konkurs przedmiotowy „Olimpus” z matematyki (sesja zimowa)
Laureat: Anna Kopyś (7C SP), Natalia Auda (7B SP)

VII Ogólnopolski konkurs „Fryderyk Chopin – Człowiek XXI Wieku”
– kategoria: prezentacja multimedialna
Wyróżnienie: Zosia Posadowska (3B gimnazjum), Łukasz Grzegorczyk (2B gimnazjum)

Kuratoryjny przedmiotowy konkurs informatyczny „LOGIA18”
Drugi etap: Antoni Żurawski (2B gimnazjum), Bartłomiej Wierzchoś (2F gimnazjum), Olaf Bruździak (3B gimnazjum), Ignacy Kosacki (3B gimnazjum), Oliwier Łoniewski (3B gimnazjum), Ziemowit Sokołowski (3B gimnazjum), Filip Warmuziński (3B gimnazjum), Jan Żurawski (3B gimnazjum), Adam Grzegorzewski (3G gimnazjum)

Mazowiecki kuratoryjny konkurs z języka angielskiego „Mazowieckie talenty”
Laureat: Kinga Świderek (3C gimnazjum)

Mazowiecki konkurs lingwistyczny z języka angielskiego
Finalista etapu rejonowego: Bartłomiej Bichta (2D gimnazjum), Maciej Mikusek (2D gimnazjum)

Ogólnopolska olimpiada języka angielskiego dla gimnazjalistów
Finalista I etapu: Patryk Pusiewicz (3B gimnazjum), Szymon Księżyk (3B gimnazjum)

Ogólnopolski konkurs języka niemieckiego „Lust auf Lesen”
Finalista etapu regionalnego: Julia Wójtowicz (2D gimnazjum)

III Warszawski festiwal języka rosyjskiego „Okładka do książki rosyjskiej”
– kategoria: plastyczna
Laureat: Oskar Wantoch-Rekowski (2J gimnazjum)

Warszawski konkurs recytatorski „Warszawska Syrenka”
1 miejsce: Ania Możdżyńska (2D gimnazjum)
Wyróżnienie: Zuzanna Radzka (1A SP), Maria Kresa (3C gimnazjum)

Ogólnopolski konkurs „Olimpusek” z matematyki (sesja zimowa, sprawdzian zintegrowany)
Laureat (miejsca do 15): 3 miejsce – Łukasz Matyka (1A SP), 9 miejsce – Natalia Podsiadły (1A SP), Adam Romaszko (1C SP), 11 miejsce – Jadwiga Głuch (1B SP) i Michał Horba (1C SP), 12 miejsce – Michał Rak (1A SP)

VII edycja warszawskiego konkursu “Romantic Poetry Festival”
1 miejsce: Wiktoria Wielosz (3D gimnazjum)
2 miejsce: Karolina Pawłowska (3D gimnazjum)
Wyróżnienie: Marta Maksimowska (3E gimnazjum)

Warszawski konkurs „Edison w Gimnazjum” (konkurs na doświadczenie z przedmiotów bloku przyrodniczego: biologii, chemii, fizyki lub geografii)
2 miejsce: Amelia Tarwacka i Kornelia Bisikiewicz (obie 3B gimnazjum)

Warszawski konkurs “XII Rhymes and Songs Festival”
– kategoria: język angielski
1 miejsce: Wiktoria Bud-Gusaim (7D SP) z piosenką “Imagine”
2 miejsce: Wiktoria Kopeć (7E SP) z piosenką “I see fire”
– kategoria: język hiszpański
2 miejsce: Maria Kresa (3C gimnazjum), Alicja Kubiak (3E gimnazjum) i Zespół za program Roxette – “Habla corazon”
Wyróżnienie: Adam Kubera i Maria Kresa (oboje 3C gimnazjum) z piosenką “Echame la culpa”

Ogólnopolska Olimpiada „Olimpus” z języka angielskiego (sesja zimowa)
– kategoria: klasa 2 gimnazjum
Laureat: 3 miejsce – Ewelina Gruszczyńska (2C gimnazjum), 4 miejsce – Jakub Gielmuda (2C gimnazjum), 8 miejsce – Karolina Sawicka (2C gimnazjum), 9 miejsce – Antoni Zwoliński (2C gimnazjum), Patryk Jerzmanowski (2J gimnazjum), Blanka Gołos (2B gimnazjum), 10 miejsce – Jakub Ignatowski (2C gimnazjum), Pola Kieczka (2B gimnazjum), Natalia Wawrzyniak (2D gimnazjum), Anna Jachimowska (2D gimnazjum)
– kategoria: klasa 3 gimnazjum
Laureat: 5 miejsce – Milena Cierlicka (3D gimnazjum), 7 miejsce – Marianna Robak (3C gimnazjum), 8 miejsce – Karolina Pawłowska (3D gimnazjum), 9 miejsce – Aleksandra Gruszczyk (3D gimnazjum), Aleksandra Gaca (3C gimnazjum), 10 miejsce – Ignacy Radziszewski (3D gimnazjum)
– kategoria: klasy 7 szkoły podstawowej
Laureat: 8 miejsce – Anna Lipiec (7D SP), 9 miejsce – Klara Tyburcy (7D SP), Natalia Auda (7B SP)

Ogólnopolska Olimpiada „Olimpus” z języka angielskiego (sesja wiosenna)
– kategoria: klasy 2 gimnazjum
Laureat: Dawid Woźniak (2F gimnazjum), Nikodem Trelewicz (2C gimnazjum)
– kategoria: klasy 3 gimnazjum
Laureat: Wojciech Grabowski (3B gimnazjum)
– kategoria: klasy 1 szkoły podstawowej
Laureat: 9 miejsce – Tomek Zych (1B SP)
– kategoria: klasy 7 szkoły podstawowej
Laureat: Joanna Budny (7C SP), Amelia Darda (7C SP), Anna Lipiec (7D SP), Klara Tyburcy (7D SP)

Ogólnopolski konkurs „English Ace”
Laureat: 1 miejsce w województwie, 2 miejsce w klasyfikacji krajowej – Anna Kopyś (7C SP)
Dyplom uznania za bardzo dobry wynik: Adam Zych (2H gimnazjum), Karolina Sawicka (2C gimnazjum),  Marianna Robak (3C gimnazjum), Piotr Galan (3B gimnazjum), Wojciech Grabowski (3B gimnazjum), Amelia Darda (7C SP), Joanna Budny (7C SP), Piotr Bieniek (7B SP), Antonina Siwek (7E SP), Klara Tyburcy (7D SP), Alicja Robak (7E SP), Oliwia Reluga (7E SP), Dominika Gamalij (7E SP), Antonina Bartosiak (7C SP), Natalia Auda (7B SP), Anna Lipiec (7D SP), Hanna Kacprzak (7E SP), Melania Matecka (7C SP), Patryk Jerzmanowski (2J gimnazjum), Kuba Miśkowicz (2B gimnazjum), Antoni Żurawski (2B gimnazjum), Wiktoria Wielosz (3D gimnazjum), Jan Żurawski (3B gimnazjum), Michalina Luchowska (7E SP), Zuzanna Mróz (7E SP), Michał Malimon (7D SP)

Ogólnopolski konkurs „Olimpus” z fizyki
Laureat: Jan Sikorski (7B SP), Piotr Bieniek (7B SP)

Ogólnopolski konkurs chemiczny „Galileo”
Laureat: chemia, 4 miejsce na 6951 uczniów uczestniczących w województwie mazowieckim – Albert Osiński (3B gimnazjum), chemia, 7 miejsce – Natalia Auda (7B SP)
Wyróżnienie: biologia, 12 miejsce – Albert Osiński (3B gimnazjum), chemia, 11 miejsce – Piotr Galan (3B gimnazjum), chemia, 13 miejsce – Jan Sikorski (7B SP), chemia, 15 miejsce – Krzysztof Serafin (7B SP)

Warszawski konkurs fizyczno-chemiczny im. Marii Skłodowskiej-Curie
Laureat: 2 miejsce – Marceli Kaczmarek (2B gimnazjum), 3 miejsce – Patryk Mazur (2B gimnazjum)

II Międzynarodowy IV Ogólnopolski konkurs literacki „Hubal”
2 miejsce: Łukasz Grzegorczyk (2B gimnazjum)

Warszawski interdyscyplinarny konkurs inspirowany życiem i twórczością laureata literackiej Nagrody Nobla Władysława Stanisława Reymonta
Laureat: 2 miejsce – Daria Gastoł (3D gimnazjum)

Warszawski konkurs matematyczno-fizyczny im. Urszuli Kuleszy i Agnieszki Olszewskiej
Laureat: 3 miejsce – Katarzyna Baran (2B gimnazjum)

Ogólnopolski konkurs fizyczny “Eureka”
Wyróżnienie: Wojciech Grabowski (3B gimnazjum), Łukasz Grzegorczyk (2B gimnazjum), Jan Sikorski (7B SP), Natalia Auda (7B SP), Magdalena Prusińska (7B SP), Krzysztof Serafin (7B SP), Jakub Godos (7B SP), Jagoda Mirgos (7B SP), Krzysztof Lichota (7C SP)

Dzielnicowy konkurs ortograficzny “Zasada, co do ucha wpada”
1 miejsce: Sara Zangana (1B SP)
2 miejsce: Zuzanna Radzka (1A SP)

Warszawski konkurs dziennikarski w języku polskim i języku angielskim “Moja dzielnica”
– kategoria: felieton
1 miejsce: Sara Różycka (2D gimnazjum)
3 miejsce: Laura Domżalska (2D gimnazjum)
– kategoria: reportaż
1 miejsce: Aleksandra Gorzkiewicz (3C gimnazjum)

Dzielnicowy międzyszkolny konkurs recytatorski “Człowiek”
3 miejsce: Oliwia Popłońska (2D gimnazjum), Iza Wilga (2D gimnazjum)

Warszawski konkurs plastyczny „Obraz mojej Warszawy. Nadwiślańskie pejzaże”
1 miejsce: Justyna Sitnik (2B gimnazjum)

Ogólnopolski konkurs plastyczny „Słoneczna zakładka 2017/2018” – „Biblioteka marzeń”
2 miejsce: Katarzyna Hetman (3D gimnazjum)

Warszawski konkurs „Rozgrywki geograficzne dla gimnazjalistów”
2 miejsce: Krzysztof Bąk i Kamil Szostak (obaj 3F gimnazjum)

Warszawski międzyszkolny konkurs języka angielskiego „Brainstorm”
Finalista: Dominik Czekirda (3E gimnazjum), Aleksander Majkowski (3E gimnazjum)

Ogólnopolski konkurs matematyczny “Albus”
Laureat: Katarzyna Baran (2B gimnazjum), Marcin Świdwa (2B gimnazjum), Stanisław Kotłowski (2B gimnazjum), Natalia Auda (7B SP), Piotr Bieniek (7B SP), Szymon Majewski (7B SP), Krzysztof Serafin (7B SP), Jan Sikorski (7B SP), Kamil Woźny (7B SP), Damian Ciaszczyk (7A SP)
Wyróżnienie: Łukasz Grzegorczyk (2B gimnazjum), Marceli Kaczmarczyk (2B gimnazjum), Aleksander Majkowski (3E gimnazjum), Maciej Zychewicz (7B SP), Jakub Godos (7B SP), Krzysztof Dobosz (7G SP), Filip Michalski (7B SP)

Ogólnopolski konkurs z języka polskiego “Albus”
Laureat: Kornelia Bisikiewicz (3B gimnazjum), Anna Mrozińska (3F gimnazjum)
Wyróżnienie: Amelia Rosiak (3D gimnazjum)

I Białołęcki przegląd szkolnych form muzycznych i teatralnych
2 miejsce: zespół “CARPE DIEM” (2C i 2D gimnazjum)

VII Dzielnicowy logopedyczny konkurs plastyczny “Mój ulubiony wierszyk logopedyczny”
Wyróżnienie: Adam Romaszko (1C SP), Zuzanna Radzka (1A SP)

Ogólnopolski konkurs “Mój wymarzony zawód”
Wyróżnienie: Maciej Frydrych (3B gimnazjum)

Ogólnopolski “Konkurs wiedzy o Brazylii”
Wyróżnienie: 5 miejsce w Polsce – Amelia Tarwacka i Mateusz Malimon (3B gimnazjum)

Ogólnopolska Olimpiada Kreatywności “Destination Imagination”
3 miejsce: Natalia Gierlach (7E SP), Aleksandra Gruszczyk (3D gimnazjum), Szymon Księżyk (3B gimnazjum), Magdalena Prusińska (7B SP), Ignacy Radziszewski (3D gimnazjum), Amelia Rosiak (3D gimnazjum), Maja Suska (3G gimnazjum)

Międzynarodowy konkurs “Kangur matematyczny”
Wyróżnienie: Anna Kopyś (7C SP), Wiktor Graczyk (2B gimnazjum)

Dzielnicowy konkurs “Mistrz wiedzy matematycznej”
Drugi etap: Katarzyna Baran (2B gimnazjum), Piotr Budny (2B gimnazjum), Marceli Kaczmarczyk (2B gimnazjum), Albert Osiński (3B gimnazjum), Krzysztof Bąk (3F gimnazjum)

Konkurs na najlepszą gazetkę szkolną województwa mazowieckiego 2017/2018 pod patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty
1 miejsce: Zuzanna Dziedzic (2D gimnazjum), Oliwia Popłońska (2D gimnazjum), Sara Różycka (2D gimnazjum), Małgorzata Włodarczyk (2D gimnazjum), Aleksandra Zatyka (2D gimnazjum), Maciej Frydrych (3B gimnazjum), Amelia Musik (2E gimnazjum), Anna Lipiec (7D SP), Weronika Mańk (7D SP), Zuzanna Koczkodaj (7D SP), Natalia Myśliwiec (7D SP), Joanna Pietrzak (7D SP), Klara Tyburcy (7D SP), Klaudia Gorecka (7D SP), Patrycja Jarosz (7D SP)

Mistrzostwa Dzielnicy Białołęka
– biegi przełajowe
2 miejsce: Patryk Komuda (7G SP)
3 miejsce: Kajetan Lipiński (2A gimnazjum)
3 miejsce: dziewczęta
3 miejsce: chłopcy
– sztafety przełajowe
3 miejsce: dziewczęta
3 miejsce: chłopcy
– piłka ręczna
3 miejsce: dziewczęta
– tenis stołowy
3 miejsce: dziewczęta
3 miejsce: chłopcy
– piłka ręczna
2 miejsce: dziewczęta
– unihokej
4 miejsce: chłopcy
– badminton
1 miejsce: Sara Andrzejuk (2D gimnazjum), Katarzyna Szewczyk (2D gimnazjum), Malwina Dziedzic (2D gimnazjum), Aleksandra Węsławowicz (7B SP)
4 miejsce: Mateusz Kepal (2B gimnazjum), Maciej Stachulski (3I gimnazjum)
– koszykówka
2 miejsce: chłopcy
– ringo
4 miejsce: Magdalena Prusińska (7B SP), Lena Kowalska (7B SP), Mateusz Kepal (2B gimnazjum), Maciej Stachulski (3I gimnazjum)
– lekkoatletyka
1 miejsce: dziewczęta
2 miejsce: chłopcy

Mistrzostwa Warszawy
– lekkoatletyka
1 miejsce: Klaudia Piotrowska (2A gimnazjum)
2 miejsce: Maja Wronka (2A gimnazjum)
4 miejsce: sztafeta 4x100m, badminton – Aleksandra Węsławowicz (7B SP)
3 miejsce: Kordian Dobrzyński (2A gimnazjum)

Mistrzostwa Mazowsza
– lekkoatletyka
4 miejsce: Klaudia Piotrowska (2A gimnazjum)
6 miejsce: Maja Wronka (2A gimnazjum)
10 miejsce: Kordian Dobrzyński (2A gimnazjum)