Mistrz Sportu Szkoły Podstawowej

Michał Rak (2A)
za wybitne osiągnięcia sportowe m.in. wysokie osiągnięcia w karate
Adam Romaszko (2C)
za wybitne osiągnięcia sportowe m.in. 1 miejsce na Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży Karate Kyokushin, 1 miejsce na Mistrzostwach Karate Shinkyokushin Sekai o Puchar Burmistrza Dzielnicy Praga- Południe, 1 miejsce na otwartych Mistrzostwach Białołęki Karate Shinkyokushin Sekai, 3 miejsce w Mazowieckiej Lidze Karate
MISTRZ SPORTU 2018/2019

Aleksandra Węsławowicz (7B)
za wybitne osiągnięcia sportowe m.in. 4 miejsce na Mistrzostwach Warszawy w badmintonie i 1 miejsce na Mistrzostwach Dzielnicy Białołęka w badmintonie
Michał Rak (1A)
za wybitne osiągnięcia sportowe m.in. wysokie osiągnięcia w karate i szachach
Adam Romaszko (1C)

za wybitne osiągnięcia sportowe m.in. wysokie osiągnięcia w karate
MISTRZ SPORTU 2017/2018

Mistrz Sportu Gimnazjum

„Mistrz Sportu” to wyróżnienie przyznawane corocznie uczniom za wybitne sukcesy sportowe na szczeblu miasta, województwa, kraju. Kryterium przyjmowanym przy wyborze najlepszego sportowca są wysokie osiągnięcia w sporcie (głównie rozgrywki międzyszkolne w grach zespołowych oraz osiągnięcia w lekkiej atletyce i piłce nożnej) jak również w nauce (stypendium sportowe przyznawane na koniec roku).

Maja Wronka
MISTRZ SPORTU 2018/2019

za wybitne osiągnięcia sportowe m.in. 2 miejsce na Mistrzostwach Mazowsza w skoku wzwyż, 3 miejsce na Mistrzostwach Warszawy w skoku wzwyż, 5 miejsce na Mistrzostwach Polski Młodzików w pięcioboju, 1 miejsce na Mistrzostwach Dzielnicy Białołęka w biegach przełajowych

Wiktoria Wielosz
MISTRZ SPORTU 2017/2018

za wybitne osiągnięcia sportowe m.in. medal na Mistrzostwach Mazowsza w pchnięciu kulą

Michalina Skipiała
MISTRZ SPORTU 2016/2017

brązowy medal na najważniejszym dla juniorów młodszych turnieju „Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży”
uczestnistwo w Pucharze Europy w Bielsku–Białej najcięższym tego typu turnieju w danej kategorii wiekowej
wygrana m.in. z Włoszką Flavią Favorini, która jest szósta w rankingu światowym
po wyrównanej walce o brązowy medal przegrana w dogrywce i ostatecznie zajęcie miejsca tuż poza podium (w judo jest to punktowane 5 miejsce)
zdobycie kwalifikacji do Olimpijskiego Festiwalu Młodzieży Europy (EYOF), który jest rozgrywany co dwa lata i jest organizowany na wzór prawdziwej olimpiady

MISTRZ SPORTU 2015/2016

7-bój Młodzików – Rekord Polski
Mistrzostwa Mazowsza – 1 miejsce (kula), 1 miejsce (sztafeta 4×100)
Mistrzostwa Makroregionu – 2 miejsce (kula) i 2 miejsce (oszczep)
Mistrzostwa Warszawy – 1 miejsce (kula), 1 miejsce (sztafeta 4×100), 1 miejsce (bieg na 100m), 1 miejsce (sztafeta 4x100m)
Mistrzostwa Polski – 1 miejsce (wielobój)

MISTRZ SPORTU 2014/2015

Mistrzostwa Mazowsza w lekkiej atletyce – Gimnazjada – 1 miejsce (pchnięcie kulą), 1 miejsce (sztafeta 4x100m)
Klubowe mistrzostwa Warszawy w lekkiej atletyce – 1 miejsce (rzut oszczepem), 1 miejsce (pchnięcie kulą), 1 miejsce (sztafeta 4x100m)
Mistrzostwa Warszawy w lekkiej atletyce – 1 miejsce (sztafeta 4x100m)
Mistrzostwa Warszawy w lekkiej atletyce – 1 miejsce (pchnięcie kulą)
Mistrzostwa Warszawy Młodzików – 1 miejsce (pchnięcie kulą), 1 miejsce (bieg na 60m)
Mistrzostwa Makroregionu w lekkiej atletyce – 1 miejsce (pchnięcie kulą, 5 miejsce (rzut oszczepem)
Miting Lekkoatletyczny „Szukamy Olimpijczyków” – 1 miejsce (pchnięcie kulą), 1 miejsce (bieg na 100m)
Mistrzostwa Polski Młodzików w lekkiej atletyce – 2 miejsce (pchnięcie kulą)

MISTRZ SPORTU 2013/2014

W Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży w rywalizacji międzyszkolnej zdobył 1 miejsce i złoty medal w pchnięciu kulą oraz 2 miejsce i srebrny medal w biegu sztafetowym 4 x 100m.

Jego największym osiągnięciem było 1 miejsce i złoty medal na Mistrzostwach Mazowsza, również w pchnięciu kulą.

Patryk Ryński
MISTRZ SPORTU 2012/2013

Brał udział w rozgrywkach międzyszkolnych: w piłce ręcznej – 7 miejsce w Warszawie, w siatkówce, w unihokeju – 7 miejsce w Warszawie.

Dodatkowo do tej pory jest zawodnikiem UKS-LA BASKET i trenuje lekką atletykę.

Osiągnięcia w lekkiej atletyce:

1 miejsce w Mistrzostwach Warszawy
2 miejsce w Mistrzostwach Mazowsza
14 miejsce na Mistrzostwach Polski

W poprzednich latach również był najlepszym sportowcem szkoły biorąc udział w rozgrywkach międzyszkolnych.