Galeria

2019/2020

OTWARCIE BUDYNKU SZKOLNEGO PRZY ULICY HEMARA – 02.09.2019


2018/2019

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019 DLA KLAS 4-7 I 1-2 SZKOŁY PODSTAWOWEJ

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019 DLA KLAS 8 SZKOŁY PODSTAWOWEJ

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019 DLA KLAS 3 GIMNAZJUM

BAL GIMNAZJALNY – 13.06.2019

BAL ÓSMOKLASISTY – 12.06.2019

PIKNIK RODZINNY – 01.06.2019

ERASMUS+ – CELL – MOBILNOŚĆ W HISZPANII – 23-29.05.2019

DZIEŃ TEATRU – 21.05.2019

„OGARNIJ INŻYNIERIĘ” – TAJEMNICE ZIELONYCH DACHÓW

ERASMUS+ EEVTT – WYMIANA ZAGRANICZNA W GRECJI – WARTOŚCI UNIWERSALNE W BAJKACH – 05-11.05.2019

ERASMUS+ „WITHIN NETWORKS” – WYMIANA MIĘDZYNARODOWA W HISZPANII – 01-06.04.2019

ERASMUS+ „EEVTT” – WYMIANA MIĘDZYNARODOWA W POLSCE – BAJKI REPREZENTUJĄCE KAŻDY KRAJ – 18-22.03.2019

DZIEŃ OTWARTY – 07.03.2019

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA KREATYWNOŚCI „DESTINATION IMAGINATION” – 01-03.03.2019

SPOTKANIE Z OLIMPIJCZYKIEM TOMASZEM MAJEWSKIM – 26.02.2019

ERASMUS+ „WITHIN NETWORKS” – WYMIANA MIĘDZYNARODOWA W PORTUGALII – 11-15.02.2019

NOC BIOLOGÓW – 11.01.2019

WYJAZD NAUCZYCIELI DO LICEUL TEHNOLOGIC „GRIGORE ANTIPA” W RUMINII – 10-13.12.2018

100. ROCZNICA ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI – 09.11.2018

ERASMUS+ „CELL” – MOBILNOŚĆ W POLSCE – 18-24.10.2018

WYCIECZKA DO DYNIOLANDU KLAS 4C I 6A – 12.10.2018

WYCIECZKA ROWEROWA KLASY 6A – 04.10.2018

SPRZĄTANIE ŚWIATA – 17-24.09.2018

ŚWIETLICA SZKOLNA UL. OSTRÓDZKA

ŚWIETLICA SZKOLNA UL. CHUDOBY

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019 – 03.09.2018


2017/2018

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2017-2018 DLA KLAS 1 I 7 SZKOŁY PODSTAWOWEJ

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018 DLA KLAS 2 GIMNAZJUM

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018 DLA KLAS 3 GIMNAZJUM

BAL GIMNAZJALNY – 08.06.2018

FESTIWAL NAUKI, KULTURY I SPORTU – 09.06.2018

WARSZTATY TEATRALNE W TEATRZE SYRENA – 06.06.2018

ERASMUS+ „CELL – COOPERATIVE EUROPE LOOKING FOR LEARNING” – MOBILNOŚĆ W SŁOWENII – 24-30.05.2018

AKADEMIA Z OKAZJI UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA – 30.04.2018

ERASMUS+ “WITHIN NETWORKS – THE BEST AND THE WORST OF SOCIAL NETWORKS” – MOBILNOŚĆ W POLSCE – 23-28.04.2018

„WARSZAWA ŚLADAMI KAMIENI NA SZANIEC” – KLASA 2C I 2D – 04.04.2018

DZIEŃ OTWARTY – 22.03.2018

AKADEMIA WYNALAZCÓW IM. ROBERTA BOSCHA: “ZBUDUJMY WŁASNY SAMOLOT” – 13.03.2018

AKADEMIA WYNALAZCÓW IM. ROBERTA BOSCHA: „JAK POWSTAJE BOLID DO FORMUŁY 1 OD A DO Z” – 07.03.2018

EUROPEJSKI DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH – 15.02.2018

DZIEŃ BABCI I DZIADKA – 08.02.2018

ERASMUS+ (PROJEKT C.E.L.L.) – JARMARK Z OKAZJI BOŻEGO NARODZENIA – 12.2017

JASEŁKA BOŻONARODZENIOWE DLA UCZNIÓW – 22.12.2017

JASEŁKA BOŻONARODZENIOWE DLA RODZICÓW – 21.12.2017

ODBIÓR NAGRODY GŁÓWNEJ KONKURSU ”LOS ESPECTACOLUS ESCOLARES” W SIEDZIBIE SZKOŁY ELE USAL – 15.12.2017

KONKURS ”ESPECTACULOS ESCOLARES” (MÓJ DZIEŃ W HISZPANII) – 01.12.2017

DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA – 30.11.2017

SPOTKANIE Z DZIENNIKARZEM WOJCIECHEM CEGIELSKIM – 14.11.2017

WIZYTA STRAŻAKA – 13.11.2017

KONKURS ”OWOCOWO-WARZYWNE DZIWADŁO” – 11.2017

UROCZYSTOŚĆ Z OKAZJI 99 ROCZNICY ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI – 10.11.2017

WYCIECZKA DO PAŃSTWOWEGO MUZEUM ARCHEOLOGICZNEGO – 08.11.2017

PRZEDSTAWIENIE TEATRALNE ”SKĄPIEC” – 07.11.2017

GRA MIEJSKA – WĘGIERSKI ALBUM – 21.10.2017

”EUROPE CODE WEEK 2017” W PJATK – 18.10.2017

ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH SZKOŁY PODSTAWOWEJ – 13.10.2017

WYKŁAD NA WYDZIALE GEOGRAFII I STUDIÓW REGIONALNYCH UW – 12.10.2017

SPRZĄTANIE ŚWIATA – 09.2017

ŚWIETLICA SZKOLNA

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018 – 04.09.2017