Mistrz Nauki / Mistrz Konkursów Szkoły Podstawowej

“Mistrz Nauki” to wyróżnienie przyznawane corocznie uczniom za wybitne sukcesy naukowe na szczeblu miasta, województwa, kraju.

“Mistrz Konkursów” to wyróżnienie przyznawane corocznie uczniom którzy najwięcej razy wzięli udział w konkursach szkolnych (i nie tylko szkolnych) i w nich zwyciężyli.


MISTRZ NAUKI 2020/2021
JĘDRZEJ KUSZNERUK (1D)

Ogólnopolski konkurs “Olimpusek” – Laureat
WIKTORIA JAKUBIAK (1D)
Ogólnopolski konkurs “Olimpusek” – Laureatka
MATEUSZ WIŚNIEWSKI (1D)
Ogólnopolski konkurs “Olimpusek” – Laureat
Ogólnopolski konkurs “Orzeł informatyczny” (sesja wiosenna) – Laureat 7 miejsca w kraju
WERONIKA KOMPANIEJCOW (1E)
Ogólnopolski konkurs “Olimpusek” – Laureatka
Ogólnopolski konkurs matematyczny “Puchacz Piotr” – II etap
MICHAŁ DŁUŻNIEWSKI (1E)
Ogólnopolski konkurs “Olimpusek” – Laureat
PATRYK OWCZAREK (1F)
Ogólnopolski konkurs “Olimpusek” – Laureat (1 miejsce)
MICHALINA OKRUSZKO (1F)
Ogólnopolski konkurs “Olimpusek” – 6 miejsce
HANNA MIKITIUK (1G)
Dzielnicowy konkurs “Zabawka lub gra z surowców wtórnych” – 3 miejsce
KAJETAN WÓJCIK (1I)
Ogólnopolski konkurs matematyczny “Puchacz Piotr” – II etap
ALEKSANDER PIETRZAK (1K)
Ogólnopolski konkurs “Zuch” – 1 miejsce
MATEUSZ SZCZYGIEŁ (2A)
Międzynarodowy konkurs “Kangur matematyczny” – Laureat
FRANCISZEK OLBRYCH (2E)
Międzynarodowy konkurs “Kangur matematyczny” – Laureat
MATEUSZ BONDYRA (2F)
Ogólnopolski konkurs “Zuch” – Laureat
FRANCISZEK DERBICH (2F)
Ogólnopolski konkurs “Zuch” – Laureat
EMILIA SAWKO (2F)
Ogólnopolski konkurs “Zuch” – Laureatka
Ogólnopolski konkurs “Orzeł informatyczny” (sesja wiosenna) – Laureatka 4 miejsca w kraju
MARIA KAMIŃSKA (2F)
Międzynarodowy konkurs “Kangur matematyczny” – Laureat
LENA STEFANKIEWICZ (2G)
Międzynarodowy konkurs “Kangur matematyczny” – Laureat
JERZY NOWACZYK (3A)
Ogólnopolski konkurs “Maks matematyczny” – 10 miejsce
Ogólnopolski konkurs “Alfik matematyczny” – 10 miejsce
Olimpiada matematyczna – III etap
JAROMIR STEC (3A)
Międzynarodowy konkurs informatyczny “BÓBR” – Laureat (1 miejsce)
Międzynarodowy konkurs “Kangur matematyczny” – 2 miejsce w szkole
Dzielnicowy konkurs “Czytanie ze zrozumieniem” – Wyróżnienie
Ogólnopolski konkurs “Zuch” – 24 miejsce
GRZEGORZ POLAK (3B)
Międzynarodowy konkurs “Kangur matematyczny” – Laureat
ZOFIA WYSZYŃSKA (3D)
Dzielnicowy konkurs “Czytanie ze zrozumieniem” – 3 miejsce
JULIA SYMONOWICZ (3D)
Ogólnopolski konkurs “Olimpusek” – Laureatka
IGOR STANKIEWICZ (3G)
Ogólnopolski konkurs “Olimpusek” – Laureat
DIANA CELMER (4A)
Ogólnopolski konkurs “Olimpus z języka angielskiego” – Laureatka
NATALIA PODSIADŁY (4A)
Ogólnopolski konkurs “Olimpus matematyczny” – Laureatka
Międzynarodowy konkurs “Kangur matematyczny” – 3 miejsce w szkole
MATEUSZ KRZYWIEC (4A)
Ogólnopolski konkurs “Olimpus z języka angielskiego” – Laureat
MICHAŁ DYBKOWSKI (4A)
Ogólnopolski konkurs “Olimpus z języka angielskiego” – Laureat
ADAM ROMASZKO (4E)
Ogólnopolski konkurs “Olimpus matematyczny” – 6 miejsce
AMELIA MATEREK (5B)
Ogólnopolski konkurs “Olimpus z języka angielskiego” – Laureatka
MATEUSZ ŁOŚ (5B)
Ogólnopolski konkurs “Olimpus z języka angielskiego” – Laureat
BARTOSZ LAMPARSKI (5B)
Ogólnopolski konkurs “Olimpus z języka angielskiego” – Laureat
Ogólnopolski konkurs “Orzeł informatyczny” (sesja wiosenna) – Laureat 8 miejsca w kraju
ALEKSANDER SIWIŃSKI (5C)
Ogólnopolski konkurs “Olimpus z języka angielskiego” – Laureat
NIKODEM JAKUBIAK (5C)
Ogólnopolski konkurs “Olimpus z języka angielskiego” – Laureat
Ogólnopolski konkurs “Orzeł informatyczny” (sesja jesienna) – Laureat 6 miejsca w kraju
Ogólnopolski konkurs “Orzeł informatyczny” (sesja wiosenna) – Laureat 8 miejsca w kraju
Ogólnopolski konkurs matematyczno-informatyczny “InstaLogik” – Finalista na szczeblu ogólnopolskim
Międzynarodowy konkurs programistyczny “Pix Programming Challenge” – Awans do półfinałów
Wojewódzki przedmiotowy konkurs informatyczny “LOGIA” – II etap
PIOTR BINKOWSKI (5C)
Ogólnopolski konkurs “Olimpus z języka angielskiego” – Laureat
Ogólnopolski konkurs “Olimpus z języka niemieckiego” – Laureat
Ogólnopolski konkurs matematyczny “Albus 2021” – Laureat
Ogólnopolski konkurs “Orzeł informatyczny” (sesja jesienna) – Laureat 2 miejsca w kraju
Ogólnopolski konkurs “Orzeł informatyczny” (sesja wiosenna) – Laureat 5 miejsca w kraju
PRZEMYSŁAW JANOWSKI (5C)
Ogólnopolski konkurs “Olimpus z języka angielskiego” – Laureat
Ogólnopolski konkurs matematyczny “Albus 2021” – Laureat
Ogólnopolski konkurs “Orzeł informatyczny” (sesja jesienna) – Laureat 5 miejsca w kraju
Ogólnopolski konkurs “Orzeł informatyczny” (sesja wiosenna) – Laureat 6 miejsca w kraju
Ogólnopolski konkurs matematyczno-informatyczny “InstaLogik” – Finalista na szczeblu ogólnopolskim
KAROLINA JANOWSKA (5C)
Ogólnopolski konkurs “Olimpus z języka angielskiego” – Laureatka
Ogólnopolski konkurs “Orzeł informatyczny” (sesja jesienna) – Laureatka 5 miejsca w kraju
Ogólnopolski konkurs “Orzeł informatyczny” (sesja wiosenna) – Laureatka 6 miejsca w kraju
PIOTR SKRZYPEK (5C)
Ogólnopolski konkurs matematyczny “Albus 2021” – Laureat
ADAM BOBRYK (6A)
Ogólnopolski konkurs “Olimpus z języka angielskiego” – Laureat (1 miejsce w kraju)
JULIA CISKA (6B)
Ogólnopolski konkurs “Olimpus z języka angielskiego” – Laureatka
ANTONI KRZYWIEC (6B)
Ogólnopolski konkurs “Olimpus z języka angielskiego” – Laureat
BARTŁOMIEJ GRUCELA (6B)
Ogólnopolski konkurs “Olimpus z języka angielskiego” – Laureat
JULIA WRÓBEL (6B)
Międzynarodowy konkurs “Kangur matematyczny” – Laureatka
NINA WYROBEK (6C)
Ogólnopolski konkurs logicznego myślenia – Laureatka
Ogólnopolski konkurs “Olimpus matematyczny” – Laureatka
ZOFIA BRYŁKA (6C)
Ogólnopolski konkurs “Olimpus z języka angielskiego” – Laureatka
SZYMON AUDA (6C)
Ogólnopolski konkurs “Olimpus z języka angielskiego” – Laureat
JAKUB RASTAWIECKI (6C)
Ogólnopolski konkurs “Olimpus z języka angielskiego” – Laureat
MICHAŁ BUDNIK (6C)
Ogólnopolski konkurs “Olimpus z języka angielskiego” – Laureat
WERONIKA ZOŃ (6C)
Wojewódzki konkurs z języka angielskiego “Open your mind” – Laureatka
PIOTR WOJTASZEK (6D)
Warszawski konkurs recytatorski “Warszawska Syrenka” – 1 miejsce
Dzielnicowy konkurs na wiersz o tematyce ekologicznej – 3 miejsce
Międzyszkolny konkurs językowy poezji i teatru w języku hiszpańskim – 2 miejsce
KACPER MAŁKIEWICZ (6F)
Ogólnopolski konkurs “Olimpus z języka angielskiego” – Laureat
Ogólnopolski konkurs matematyczno-informatyczny “InstaLogik” – Finalista na szczeblu ogólnopolskim
DOMINIKA CZERECH (6F)
Ogólnopolski konkurs “Olimpus z języka angielskiego” – Laureatka
JAKUB PUCHACZ (7D)
Międzynarodowy konkurs “Kangur matematyczny” – 1 miejsce w szkole
ZUZANNA PAŁUBIŃSKA (7E)
Ogólnopolski konkurs “Olimpus z języka angielskiego” – Laureatka
GABRIELA BARBARSKA (7E)
Dzielnicowy interdyscyplinarny konkurs języka angielskiego – 2 miejsce
KUBA BILIŃSKI (7F)
Konkurs kuratoryjny z historii – Finalista
MACIEJ JANIK (7F)
Ogólnopolski konkurs “Olimpus matematyczny” – Laureat
Międzynarodowy konkurs “Kangur matematyczny” – 3 miejsce w szkole
INGA KORZENIOWSKA (8C)
Ogólnopolski konkurs “Olimpus z języka angielskiego” – Laureatka
Ogólnopolski konkurs z języka niemieckiego “Weltsprachen Deutsch” – 2 miejsce
I Wojewódzki konkurs fotograficzno-literacki “Łap chwilę – z perspektywy przechodnia” – 3 miejsce
Dzielnicowy konkurs matematyczny “Myślę, liczę, stosuję” – II etap
ANNA KUROWSKA (8D)
Powiatowy konkurs “London in my pocket” – 2 miejsce
PATRYCJA MARZĘDA (8D)
Ogólnopolski konkurs “Olimpus z języka angielskiego” – Laureatka


MISTRZ NAUKI 2019/2020
NELA GOŁOS (8A
)
uzyskana średnia ocen: 5,89
Albus z języka angielskiego – 1 miejsce
Albus z języka polskiego – Laureatka
Multitest z języka angielskiego – Laureatka
Multitest z języka polskiego – Laureatka
Ogólnopolska olimpiada mitologiczna “Olimpus” – Laureatka
Ogólnopolska olimpiada z języka angielskiego “Olimpus” (sesja zimowa) – Laureatka
Międzynarodowy turniej Smoka Wawelskiego w piłce siatkowej – 2 miejsce
Ogólnopolski turniej piłki siatkowej młodziczek – 2 miejsce
Mazowiecka amatorska Liga Siatkówki Ursus – 2 miejsce
Liga młodziczek Nieporęt – 3 miejsce
Ogólnopolski turniej piłki siatkowej dziewcząt Ciechanów – 3 miejsce
Aktywność w szkolnym wolontariacie – asysta w poczcie sztandarowym


MISTRZ NAUKI 2018/2019
MAGDALENA PRUSIŃSKA (8B
)
uzyskana średnia ocen: 5,94
Ogólnopolski konkurs chemiczny “Olimpus” (sesja zimowa) – Laureatka
Ogólnopolski konkurs chemiczny “Alchemik” – Bardzo dobry wynik
NATALIA AUDA (8B)
uzyskana średnia ocen: 5,94
Ogólnopolski test ortograficzny – Laureatka
Ogólnopolska olimpiada mitologiczna “Olimpus” – Laureatka
Ogólnopolski konkurs chemiczny “Galileo” – Laureatka
Ogólnopolska olimpiada z języka angielskiego “Olimpus” (sesja wiosenna) – Laureatka
Ogólnopolski konkurs matematyczny “Albus” – Laureatka
Ogólnopolski konkurs fizyczny “Albus” – Wyróżnienie
Ogólnopolski konkurs języka angielskiego “Albus” – Wyróżnienie
Ogólnopolski konkurs chemiczny “Alchemik” – Wyróżnienie
Ogólnopolska olimpiada języka angielskiego “Big Ben” – Wyróżnienie
Olimpiada matematyczna „Olimpus” – 6 miejsce
MATEUSZ WIŚNIEWSKI (8F)
uzyskana średnia ocen: 5,94
Ogólnopolski konkurs geograficzny “Geo-Planeta” – Wyróżnienie

MISTRZ KONKURSÓW 2018/2019
JAROMIR STEC (1A)

ALEKSANDRA RUDOWSKA (1B)
MAKSYMILIAN HADA (1B)
JULIA SYMONOWICZ (1D)
ADAM ŁUNIEWSKI (1E)
NATALIA PODSIADŁY (2A)

SARA ZANGANA (2B)
ALICJA WOŚ (2C)


MISTRZ NAUKI 2017/2018
NATALIA AUDA (7B)

uzyskana średnia ocen: 5,92
Ogólnopolski konkurs przedmiotowy „Olimpus” z matematyki (sesja zimowa) – Laureatka
Ogólnopolska Olimpiada „Olimpus” z języka angielskiego (sesja zimowa) – Laureatka (9 miejsce)
Ogólnopolski konkurs „English Ace” – Dyplom uznania za bardzo dobry wynik
Ogólnopolski konkurs chemiczny „Galileo” – Lauretka (chemia, 7 miejsce)
Ogólnopolski konkurs fizyczny „Eureka” – Wyróżnienie
Ogólnopolski konkurs matematyczny „Albus” – Laureatka

MISTRZ KONKURSÓW 2017/2018
ZUZANNA RADZKA (1A)

NATALIA PODSIADŁY (1A)
SARA ZANGANA (1B)
ADAM ROMASZKO (1C)
ALICJA WOŚ (1C)

Mistrz Nauki Gimnazjum

“Mistrz Nauki” to wyróżnienie przyznawane corocznie uczniom za wybitne sukcesy naukowe na szczeblu miasta, województwa, kraju.


MISTRZ NAUKI 2018/2019
BLANKA GOŁOS

uzyskana średnia ocen: 5,94
Warszawski konkurs dziennikarski w języku polskim i angielskim „Moja dzielnica” (kategoria: interview) – 3 miejsce


MISTRZ NAUKI 2017/2018
AMELIA ROSIAK

uzyskana średnia ocen: 5,83
Ogólnopolski konkurs z języka polskiego „ALBUS” – Wyróżnienie
Ogólnopolska olimpiada kreatywności „Destination Imagination” – 3 miejsce (drużynowo)
ALEKSANDRA JANOWSKA
uzyskana średnia ocen: 5,83


MISTRZ NAUKI 2016/2017
KAMIL POTERALSKI

za osiągnięcia naukowe
Ogólnopolski konkurs fotograficzny “Tęcza” – 1 miejsce
Konkurs międzyszkolny “Rozrywki Geograficzne 2016-2017 dla Gimnazjalistów” – 1 miejsce
Warszawski konkurs doświadczeń przyrodniczych “Edison w gimnazjum” – 1 miejsce
VI Ogólnopolski konkurs “Fryderyk Chopin – człowiek XXI wieku” – Wyróżnienie
Mazowiecki konkurs “Energia ze słońca” – 1 miejsce
Ogólnopolski konkurs “Najciekawsze zakątki naszej ojczyzny” – 1 miejsce
Warszawski konkurs wiedzy o romantyzmie – 2 miejsce
Mazowiecki konkurs fotograficzny “Zielona strona mojego miasta” – Wyróżnienie
Tytuł szkolnego Omnibusa
KATARZYNA DYNEK
za najwyższą średnią (5,82)
Ogólnopolska olimpiada mitologiczna – Laureatka
Ogólnopolska olimpiada z języka angielskiego “Olimpus” – Laureatka
Międzynarodowy konkurs “YPEF VII – Young People in European Forests – Młodzież w Lasach Europy” – Finalistka


MISTRZ NAUKI 2015/2016
KAMILA BORUCKA

Kuratoryjny konkurs z biologii – Laureat
Ogólnopolski konkurs “Olimpus” z biologii – Laureat
MACIEJ EJDUK
Konkurs kuratoryjny z matematyki – Finalista
Międzynarodowy konkurs “Kangur matematyczny” – Wyróżnienie
Ogólnopolski konkurs “Olimpus” z matematyki – Laureat


MISTRZ NAUKI 2014/2015
ALEKSY GŁOWACKI

Kuratoryjny konkurs z fizyki – Finalista
Warszawski konkurs języka angielskiego “Bednarska Matters” – Laureat
Mazowiecki konkurs lingwistyczny – Finalista
Dzielnicowy konkurs matematyczno-fizyczny im. U. Kuleszy i A. Olszewskiej – 1 miejsce
Międzynarodowy konkurs “Kangur matematyczny” – Wyróżnienie
Szkolny konkurs matematyczny “Logikus” – 1 miejsce
Dzielnicowy konkurs historyczno–literacki “Świat starożytny” – 3 miejsce


MISTRZ NAUKI 2013/2014
ALEKSY GŁOWACKI

“Olimpus” z języka angielskiego, sesja zimowa – Laureat
Ogólnopolski konkurs języka angielskiego “Fox” – Laureat
Warszawski gimnazjalny konkurs języka angielskiego “Bednarska Matters” – Finalista
Międzynarodowy konkurs “Kangur matematyczny” – Wyróżnienie
Dzielnicowy konkurs fizyczno-chemiczny – 1 miejsce


MISTRZ NAUKI 2012/2013
NORBERT MOKRZAŃSKI

Kuratoryjny konkurs z fizyki – Finalista
Konkurs “Olimpus” z fizyki, języka angielskiego, matematyki – Laureat
Ogólnopolski konkurs języka angielskiego „Fox” – Laureat
Dzielnicowy konkurs chemiczno-fizyczny im. M. Skłodowskiej-Curie – Laureat
Dzielnicowy konkurs matematyczny „Mistrz wiedzy matematycznej” – Laureat