Mistrz Nauki Szkoły Podstawowej

„Mistrz Nauki” to wyróżnienie przyznawane corocznie uczniom za wybitne sukcesy naukowe na szczeblu miasta, województwa, kraju.


Natalia Auda
MISTRZ NAUKI 2017/2018
uzyskana średnia ocen: 5,92 oraz wybitne osiągnięcia naukowe

Mistrz Nauki Gimnazjum

„Mistrz Nauki” to wyróżnienie przyznawane corocznie uczniom za wybitne sukcesy naukowe na szczeblu miasta, województwa, kraju.


Amelia Rosiak
MISTRZ NAUKI 2017/2018
uzyskana średnia ocen: 5,83

Aleksandra Janowska
MISTRZ NAUKI 2017/2018
uzyskana średnia ocen: 5,83


Kamil Poteralski
MISTRZ NAUKI 2016/2017
za osiągnięcia naukowe

Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny „Tęcza” – 1 miejsce
Konkurs Międzyszkolny „Rozrywki Geograficzne 2016-2017 dla Gimnazjalistów” – 1 miejsce
Warszawski Konkurs Doświadczeń Przyrodniczych „Edison w gimnazjum” – 1 miejsce
VI Ogólnopolski Konkurs „Fryderyk Chopin – człowiek XXI wieku” – wyróżnienie
Mazowiecki Konkurs „Energia ze słońca” – 1 miejsce
Ogólnopolski Konkurs „Najciekawsze zakątki naszej ojczyzny” – 1 miejsce
Warszawski Konkurs Wiedzy o Romantyzmie – 2 miejsce
Mazowiecki Konkurs Fotograficzny „Zielona strona mojego miasta” – wyróżnienie
Tytuł szkolnego Omnibusa

Katarzyna Dynek
MISTRZ NAUKI 2016/2017
za najwyższą średnią (5,82)

Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna – laureatka
Ogólnopolska Olimpiada z Języka Angielskiego „Olimpus” – laureatka
Międzynarodowy Konkurs „YPEF VII – Young People in European Forests – Młodzież w Lasach Europy” – finalistka


Kamila Borucka
MISTRZ NAUKI 2015/2016

Kuratoryjny Konkurs z biologii – LAUREAT
Ogólnopolski konkurs „Olimpus” z biologii – LAUREAT

Maciej Ejduk
MISTRZ NAUKI 2015/2016

Konkurs Kuratoryjny z matematyki – FINALISTA
Międzynarodowy konkurs „Kangur matematyczny” – WYRÓŻNIENIE
Ogólnopolski konkurs „Olimpus” z matematyki – LAUREAT


Aleksy Głowacki
MISTRZ NAUKI 2014/2015

Kuratoryjny Konkurs z fizyki – FINALISTA
Warszawski Konkurs Języka Angielskiego „Bednarska Matters” – LAUREAT
Mazowiecki Konkurs Lingwistyczny – FINALISTA
Dzielnicowy Konkurs Matematyczno-Fizyczny im. U. Kuleszy i A. Olszewskiej – I MIEJSCE
Kangur matematyczny – WYRÓŻNIENIE
Szkolny konkurs matematyczny „Logikus” – I MIEJSCE
Dzielnicowy Konkurs Historyczno–Literacki ŚWIAT STAROŻYTNY – III MIEJSCE


Aleksy Głowacki
MISTRZ NAUKI 2013/2014

„Olimpus” z języka angielskiego, sesja zimowa – LAUREAT
Ogólnopolski konkurs języka angielskiego „FOX” – LAUREAT
Warszawski Gimnazjalny Konkurs Języka Angielskiego BEDNARSKA MATTERS – FINALISTA
Międzynarodowy konkurs „Kangur matematyczny” – WYRÓŻNIENIE
Konkurs Fizyczno-Chemiczny (dzielnicowy) – I MIEJSCE


Norbert Mokrzański
MISTRZ NAUKI 2012/2013

Finalista Kuratoryjnego Konkursu z Fizyki 2012/2013
Laureat konkursów Olimpus z fizyki, języka angielskiego, matematyki
Laureat Ogólnopolskiego konkursu języka angielskiego „Fox”
Laureat Dzielnicowego konkursu chemiczno-fizycznego im. M. Skłodowskiej-Curie
Laureat Dzielnicowego konkursu matematycznego „Mistrz wiedzy matematycznej”