Mistrz Nauki / Mistrz Konkursów Szkoły Podstawowej

„Mistrz Nauki” to wyróżnienie przyznawane corocznie uczniom za wybitne sukcesy naukowe na szczeblu miasta, województwa, kraju.

„Mistrz Konkursów” to wyróżnienie przyznawane corocznie uczniom którzy najwięcej razy wzięli udział w konkursach szkolnych (i nie tylko szkolnych) i w nich zwyciężyli.


Magdalena Prusińska (8B)
MISTRZ NAUKI 2018/2019
uzyskana średnia ocen: 5,94
Ogólnopolski konkurs chemiczny „Olimpus” (sesja zimowa) – Laureatka
Ogólnopolski konkurs chemiczny „Alchemik” – Bardzo dobry wynik

Natalia Auda (8B)
MISTRZ NAUKI 2018/2019
uzyskana średnia ocen: 5,94
Ogólnopolski test ortograficzny – Laureatka
Ogólnopolska olimpiada mitologiczna „Olimpus” – Laureatka
Ogólnopolski konkurs chemiczny „Galileo” – Laureatka
Ogólnopolska olimpiada z języka angielskiego „Olimpus” (sesja wiosenna) – Laureatka
Ogólnopolski konkurs matematyczny „Albus” – Laureatka
Ogólnopolski konkurs fizyczny „Albus” – Wyróżnienie
Ogólnopolski konkurs języka angielskiego „Albus” – Wyróżnienie
Ogólnopolski konkurs chemiczny „Alchemik” – Wyróżnienie
Ogólnopolska olimpiada języka angielskiego „Big Ben” – Wyróżnienie
Olimpiada matematyczna „Olimpus” – 6 miejsce

Mateusz Wiśniewski (8F)
MISTRZ NAUKI 2018/2019
uzyskana średnia ocen: 5,94
Ogólnopolski konkurs geograficzny „Geo-Planeta” – Wyróżnienie

Jaromir Stec (1A), Aleksandra Rudowska (1B), Maksymilian Hada (1B), Julia Symonowicz (1D), Adam Łuniewski (1E)
Natalia Podsiadły (2A)
, Sara Zangana (2B), Alicja Woś (2C)
MISTRZ KONKURSÓW 2018/2019


Natalia Auda (7B)
MISTRZ NAUKI 2017/2018
uzyskana średnia ocen: 5,92
Ogólnopolski konkurs przedmiotowy „Olimpus” z matematyki (sesja zimowa) – Laureatka
Ogólnopolska Olimpiada „Olimpus” z języka angielskiego (sesja zimowa) – Laureatka (9 miejsce)
Ogólnopolski konkurs „English Ace” – Dyplom uznania za bardzo dobry wynik
Ogólnopolski konkurs chemiczny „Galileo” – Lauretka (chemia, 7 miejsce)
Ogólnopolski konkurs fizyczny „Eureka” – Wyróżnienie
Ogólnopolski konkurs matematyczny „Albus” – Laureatka

Zuzanna Radzka (1A), Natalia Podsiadły (1A), Sara Zangana (1B), Adam Romaszko (1C), Alicja Woś (1C)
MISTRZ KONKURSÓW 2017/2018

Mistrz Nauki Gimnazjum

„Mistrz Nauki” to wyróżnienie przyznawane corocznie uczniom za wybitne sukcesy naukowe na szczeblu miasta, województwa, kraju.


Blanka Gołos
MISTRZ NAUKI 2018/2019
uzyskana średnia ocen: 5,94
Warszawski konkurs dziennikarski w języku polskim i angielskim „Moja dzielnica” (kategoria: interview) – 3 miejsce


Amelia Rosiak
MISTRZ NAUKI 2017/2018
uzyskana średnia ocen: 5,83
Ogólnopolski konkurs z języka polskiego „ALBUS” – Wyróżnienie
Ogólnopolska olimpiada kreatywności „Destination Imagination” – 3 miejsce (drużynowo)

Aleksandra Janowska
MISTRZ NAUKI 2017/2018
uzyskana średnia ocen: 5,83


Kamil Poteralski
MISTRZ NAUKI 2016/2017
za osiągnięcia naukowe

Ogólnopolski konkurs fotograficzny „Tęcza” – 1 miejsce
Konkurs międzyszkolny „Rozrywki Geograficzne 2016-2017 dla Gimnazjalistów” – 1 miejsce
Warszawski konkurs doświadczeń przyrodniczych „Edison w gimnazjum” – 1 miejsce
VI Ogólnopolski konkurs „Fryderyk Chopin – człowiek XXI wieku” – Wyróżnienie
Mazowiecki konkurs „Energia ze słońca” – 1 miejsce
Ogólnopolski konkurs „Najciekawsze zakątki naszej ojczyzny” – 1 miejsce
Warszawski konkurs wiedzy o romantyzmie – 2 miejsce
Mazowiecki konkurs fotograficzny „Zielona strona mojego miasta” – Wyróżnienie
Tytuł szkolnego Omnibusa

Katarzyna Dynek
MISTRZ NAUKI 2016/2017
za najwyższą średnią (5,82)

Ogólnopolska olimpiada mitologiczna – Laureatka
Ogólnopolska olimpiada z języka angielskiego „Olimpus” – Laureatka
Międzynarodowy konkurs „YPEF VII – Young People in European Forests – Młodzież w Lasach Europy” – Finalistka


Kamila Borucka
MISTRZ NAUKI 2015/2016
Kuratoryjny konkurs z biologii – Laureat
Ogólnopolski konkurs „Olimpus” z biologii – Laureat

Maciej Ejduk
MISTRZ NAUKI 2015/2016
Konkurs kuratoryjny z matematyki – Finalista
Międzynarodowy konkurs „Kangur matematyczny” – Wyróżnienie
Ogólnopolski konkurs „Olimpus” z matematyki – Laureat


Aleksy Głowacki
MISTRZ NAUKI 2014/2015
Kuratoryjny konkurs z fizyki – Finalista
Warszawski konkurs języka angielskiego „Bednarska Matters” – Laureat
Mazowiecki konkurs lingwistyczny – Finalista
Dzielnicowy konkurs matematyczno-fizyczny im. U. Kuleszy i A. Olszewskiej – 1 miejsce
Międzynarodowy konkurs „Kangur matematyczny” – Wyróżnienie
Szkolny konkurs matematyczny „Logikus” – 1 miejsce
Dzielnicowy konkurs historyczno–literacki „Świat starożytny” – 3 miejsce


Aleksy Głowacki
MISTRZ NAUKI 2013/2014
„Olimpus” z języka angielskiego, sesja zimowa – Laureat
Ogólnopolski konkurs języka angielskiego „Fox” – Laureat
Warszawski gimnazjalny konkurs języka angielskiego „Bednarska Matters” – Finalista
Międzynarodowy konkurs „Kangur matematyczny” – Wyróżnienie
Dzielnicowy konkurs fizyczno-chemiczny – 1 miejsce


Norbert Mokrzański
MISTRZ NAUKI 2012/2013
Kuratoryjny konkurs z fizyki – Finalista
Konkurs „Olimpus” z fizyki, języka angielskiego, matematyki – Laureat
Ogólnopolski konkurs języka angielskiego „Fox” – Laureat
Dzielnicowy konkurs chemiczno-fizyczny im. M. Skłodowskiej-Curie – Laureat
Dzielnicowy konkurs matematyczny „Mistrz wiedzy matematycznej” – Laureat