SZKOLNY KONKURS NA GRĘ PLANSZOWĄ PROMUJĄCĄ BEZPIECZNE KORZYSTANIE Z MEDIÓW ELEKTRONICZNYCH “MISTRZOWIE INTERNETU”

Ogłaszamy, że laureatkami konkursu na grę planszową promującą bezpieczne korzystanie z mediów elektronicznych “MISTRZOWIE INTERNETU” przeznaczonego dla uczniów klas 4-8 Szkoły Podstawowej nr 368 im. “Polskich Olimpijczyków” w Warszawie zostały:

1 miejsce: Natasza Sokołowska z klasy 8F
2 miejsce: Karolina Barwaśna z klasy 7C
3 miejsce: Zuzanna Pasisz z klasy 7E

Dziękujemy wszystkim uczestniczkom konkursu, także tym nienagrodzonym, za wpisanie się swoją aktywnością w szkolne obchody corocznego Dnia Bezpiecznego Internetu. Grając w konkursowe gry planszowe możemy nie tylko nauczyć się rozróżniać prawidłowe i nieprawidłowe zachowania w Internecie, ale także poznać sposoby postępowania w sytuacjach zagrożenia. Nie zapominajmy także, że każda gra planszowa to przede wszystkim świetna forma spędzania wolnego czasu z rodziną czy przyjaciółmi i co niemniej ważne – na żywo, a nie online.