WARSZTATY KONSULTACYJNE TURNIEJU AKTYWNYCH SZKÓŁ MULTISPORT

Z radością informujemy, że nasza szkoła pomyślnie przeszła pierwszy etap kwalifikacji do Turnieju Aktywnych Szkół MultiSport (ASM) i dostała się do rozgrzewki!

W związku z tym, w środę, dnia 6 marca br. w Szkole Podstawowej nr 368 w Warszawie o godzinie 18:15 odbędą się Warsztaty Konsultacyjne z udziałem moderatora ASM, na które chcielibyśmy Państwa serdecznie zaprosić.

Rozgrzewka to moment budowania drużyny i przygotowania Planu Treningowego. Drużynę Aktywnej Szkoły, razem z dziećmi i nauczycielami, powinni tworzyć także rodzice, przedstawiciele lokalnych władz, mediów, a może nawet przedsiębiorców.

Na tym etapie, przy dużym wsparciu organizatorów, szkolna drużyna tworzy swój plan treningowy na czas udziału w programie, czyli propozycję wprowadzenia prostych, niskobudżetowych zmian, które niemal z dnia na dzień mogą przynieść efekt w postaci dodatkowych, aktywnie spędzonych minut w szkole.

Liczymy na Waszą obecność i aktywny udział w tworzeniu planu. 🙂

Zapraszamy także na stronę internetową programu, gdzie z pewnością znajdą Państwo wiele przydatnych informacji: aktywneszkoly.pl.