REALIZACJA PROJEKTU “SUPERBOHATEROWIE UWAŻNOŚCI”

KONCENTRACJA, UWAŻNOŚĆ, SAMOREGULACJA, ODPOCZYNEK – żadna z tych definicji nie jest obca uczniom klas 1B i 1G.

Superbohaterowie uważności to projekt współfinansowany przez m. st. Warszawa, w którym udział brali wyżej wymienieni uczniowie klas pierwszych. Celem projektu było wyposażenie dzieci w umiejętności uważności i koncentracji, jednak aby efekty programu były trwałe, część działań skierowana była do rodziców i wychowawców.

Podczas 6 spotkań ze specjalistami stowarzyszenia QZMIANOM, uczniowie poznali metody koncentracji oraz sposoby radzenia sobie ze stresem, mieli okazję do wyciszenia i odpoczynku. Zajęcia te prowadzone były w miłej i serdecznej atmosferze, a dzieci z niecierpliwością czekały na kolejne spotkanie odkrywając nową SUPERMOC UWAŻNOŚCI.

Więcej w zakładce Galeria.

Skip to content