ACTIVE SISTER SCHOOLS

Z radością informujemy, iż nasza szkoła jako jedna z piętnastu szkół z całej Polski zakwalifikowała się do udziału w projekcie “Active Sister Schools”. Projekt jest realizowany przez Fundację V4Sport we współpracy z organizacjami sportowymi z Danii i Ukrainy i ma na celu wsparcie ukraińskich dzieci i integrowanie ich z rówieśnikami z Polski i Danii.

Z zadaniami w nadchodzących konkurencjach o charakterze sportowym zmierzą się uczniowie klasy 3F pod opieką pani Anny Grzeszczak i pana Przemka Żelechowskiego.

Dnia 15 września 2023 r. odbyła się wideokonferencja, będąca tym samym oficjalnym startem akcji “Active Sister Schools”. W trakcie konferencji nasi uczniowie wraz z opiekunami połączyli się z przedstawicielami pozostałych szkół z Polski, Danii i Ukrainy, biorącymi udział w projekcie. Miała miejsce uroczystość losowania międzynarodowych drużyn.

Uczniowie klasy 3F tworzą drużynę o nazwie “Perky Parrot Pete”. Trzymamy kciuki za naszych uczniów i mocno im kibicujemy w nadchodzących starciach. Życzymy wszystkim dobrej zabawy w duchu zdrowej konkurencji oraz wzajemnego szacunku.

Pierwszym zadaniem uczestników projektu było zaprojektowanie i wykonanie loga, nawiązującego do wylosowanej nazwy zespołu. Przedstawiamy efekt naszych wspólnych działań.

Skip to content