WIOŚLARSKI TYTAN WARSZAWY

11 października kilkunastu uczniów naszej szkoły wzięło udział w eliminacjach Wioślarskiego Tytana Warszawy dla dzielnicy Białołęka.

Na ergometrach postanowili spróbować swoich sił: Marcel Stępniak (5A), Bartosz Garbala (5B), Zofia Poczobutt-Odlanicka (6C), Julia Wiśniewska (6C), Marcelina Burakowska (6D), Daryna Besshchastna (6D), Julia Molenda (6F), Bartosz Kuryło (7A), Krzysztof Plenik (7B), Wojciech Rogulski (7B), Aniela Tapia (7C), Tymon Gałęziewski (7E), Marta Klimek (8B), Maria Sitnik (8B), Zuzanna Uziębło (8B), Weronika Grabowska (8D), Julia Gutowska (8D), Nikodem Jakubiak (8D), Karolina Janowska (8D) oraz Aleksander Siwiński (8D). Do Wielkiego Finału, który odbędzie się w grudniu, zakwalifikowało się dwóch uczniów SP 368: Marcel Stępniak i Bartosz Kuryło.

Wszystkim gratulujemy udziału i czekamy na finał naszych chłopaków!