ŚWIĄTECZNE NAGRANIE W STUDIU AUDIOREPUBLICA

17 grudnia 2017 r. w studiu Audiorepublica w Warszawie została nagrana piosenka bożonarodzeniowa „Świeć nam gwiazdo” / „Brilla estrella” w wykonaniu uczniów z naszej szkoły: Marysi Kresy (3c), Adama Kubery (3c) i Wiktori Fołtyn (2c) oraz dwójki uczniów ze studia Młoda Filmówka. Utwór został napisany przez panią Annę Salamon-Kalinowską ze studia Młoda Filmówka, tłumaczenie na język hiszpański wykonała pani Małgorzata Sobczyk, zaś muzykę do piosenki skomponował pan Zdzisław Salamon. Była to doskonała okazja do zdobycia cennego doświadczenia przez naszych uczniów, jak również wypromowania naszej szkoły. Pamiątką tej wizyty w studiu jest film, którego montaż i realizację zawdzięczamy pani Tinie Smerdel.