ODBIÓR NAGRODY GŁÓWNEJ KONKURSU ”LOS ESPECTACOLUS ESCOLARES” W SIEDZIBIE SZKOŁY ELE USAL

W ramach współpracy pomiędzy Szkołą Podstawową nr 368, a szkołą ELE USAL Varsovia pod patronatem Uniwersytetu w Salamance uczniowie klas 2C gr.1, 3D oraz 7e gr.2 brali udział w warsztatach zorganizowanych w siedzibie szkoły ELE na ul. Wilczej w Warszawie. Celem pracy warsztatowej była nauka gier hiszpańskich, jak również stworzenie kart świątecznych w języku hiszpańskim. Zajęcia poprowadziły lektorki delegowane do Polski przez Uniwersytet w Salamance. Była to doskonała okazja do ćwiczenia kompetencji lingwistycznych, pozyskania wiedzy na temat hiszpańskiej kultury, jak również odebrania nagrody głównej za występ teatralny, realizowany w ramach konkursu „Los espectaculos ESCOLARES” w naszej szkole.

Więcej w zakładce Galeria.

Skip to content