ÓSMA EDYCJA “TYGODNIA KWITNĄCYCH AKACJI”

“Tydzień Kwitnących Akacji” to ósma edycja warsztatów Stowarzyszenia Moja Białołęka dla młodzieży na Białołęce, w których bierze udział młodzież z białołęckich szkół. Koordynatorem i autorem projektu jest Agnieszka Borowska. Projekt jest finansowany przez m.st. Warszawa.

Uczniowie naszej szkoły biorą udział w warsztatach “Ja lider, moje wybory należą do mnie” oraz “Stres pod lupą”.

Na chwilę zatrzymujemy świat. Tak, aby na ten wiosenny czas, gdy kwitną akacje, młodzież odpowiedziała na pytanie: Co Cię kręci? Czego nie lubisz? Czy są tematy, które Cię męczą i o których chciałbyś pogadać? Projekt umożliwia też refleksję dla zabieganych rodziców – Czy wiedzą czym żyją ich dzieci? Czy pomagają im w spełnieniu marzeń? Spotykamy się z Nauczycielami, pytamy jak się czują, jak im się pracuje, jakie wyzwania widzą w dzisiejszych czasach za istotne w kontakcie z młodzieżą w szkole.