IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

Uczniowie klasy 8F Maciej Janik i Aleksy Maciaszczyk zdobyli 1 miejsce na XXIV finale Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym w kategorii szkoły podstawowe i tym samym awansowali na Ogólnopolski Finał Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Rawie Mazowieckiej.

W ramach rozgrywanych w dniach 8-10 czerwca w Rawie Mazowieckiej Mistrzostw Polski w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej reprezentanci naszej szkoły Maciej Janik i Aleksy Maciaszczyk – mistrzowie Dzielnicy, Warszawy i Mazowsza – wywalczyli srebrny medal i uzyskali tytuł Vicemistrzów Polski. Chłopcy wygraną w fazie grupowej z drużyną z Zielonej Góry zapewnili sobie I miejsce w grupie, szkoła z Zielonej Góry typowana była na jednego z finalistów zawodów, dzięki temu zwycięstwu oraz późniejszym sukcesom w ćwierć i półfinale reprezentanci naszej szkoły zapewnili sobie udział w finale Igrzysk, gdzie ulegli klasyfikowanym na 2 i 3 miejscu w ogólnopolskim rankingu Kadetów reprezentantom SP w Gdańsku.