ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

Już łąki nim się cieszą
I stoją całe w kwiatach
Na powitanie lata.”

My również cieszymy się z nadejścia lata i wakacji, a jeszcze bardziej z tego, że mogliśmy po dwóch latach tradycyjnie pożegnać rok szkolny.

Klasy 4-6 oraz 1, 2 i 3 miały swoją uroczystość w budynku przy ulicy Mariana Hemara, natomiast klasy 7 i 8 w budynku przy ulicy Ostródzkiej.

Pani dyrektor Krystyna Sosnowska pogratulowała wysokich wyników w nauce oraz osiągnięć w konkursach i zawodach sportowych. Po rozdaniu świadectw i nagród uczniowie zaprezentowali pięknie przygotowane występy słowno-muzyczne, które zachwyciły obecnych na uroczystości rodziców, nauczycieli i wszystkich uczniów.

Pani dyrektor życzyła zasłużonego wypoczynku i bezpiecznego powrotu z wakacji. Po części oficjalnej uczniowie tradycyjnie spotkali się w salach ze swoimi klasami.

Do zobaczenia pierwszego września!