EGZAMIN NA KARTĘ ROWEROWĄ

Po raz kolejny w naszej szkole odbył się egzamin na kartę rowerową. Jak co roku egzamin odbył się na profesjonalnym torze przygotowanym przez funkcjonariuszy straży miejskiej. Po gruntowym przygotowaniu i trudnym egzaminie 19 uczniów naszej szkoły uzyskało wynik pozytywny. Brawo! Pamiętajmy, że karta rowerowa to dokument, który uprawnia jej posiadacza do kierowania rowerem, hulajnogą elektryczną i innymi urządzeniami elektrycznymi oraz pojazdem zaprzęgowym (po ukończeniu 15. roku życia). Pozostałych uczniów zapraszam na egzamin, który odbędzie się w naszej szkole w kwietniu. Szczególne podziękowania kieruję funkcjonariuszom straży miejskiej, którzy przekazali wiele cennych wskazówek młodym adeptom dwóch kółek. Szkolny koordynator (egzaminator): Dariusz Siciński Szerokiej drogi!

Skip to content