APLIKACJA PROMUJĄCA SZKOŁĘ PODSTAWOWĄ 368

Zachęcamy wszystkich, a przede wszystkim tegorocznych uczniów szkół podstawowych i ich rodziców do zapoznania się z tym co oferuje Nasza szkoła – można to zrobić za pomocą specjalnej aplikacji, która została stworzona przez p. Marcina Leśniewskiego i p. Sławomira Brzozowskiego w ramach V edycji programu “Mistrzowie Kodowania”. Aplikacja przeznaczona jest na urządzenia mobilne działające na systemie Android.

Aplikacja daje między innymi możliwość rozwiązania specjalnego quizu zawierającego pytania dotyczące Naszej szkoły, a także obejrzenia specjalnie przygotowanej na tę okazję galerii zdjęć przedstawiającą jak Nasza szkoła wygląda na co dzień.

Zapraszamy do zainstalowania naszej aplikacji!

aplikacja “Szkoła Podstawowa 368”, rok 2018 (qr code, plik apk)

Zachęcamy też do zapoznania się z naszymi wcześniejszymi aplikacjami:

aplikacja “Świąteczny quiz językowy”, rok 2015 (qr code, plik apk)
aplikacja promująca szkołę “Gimnazjum 164 Warszawa”, rok 2016 (qr code, plik apk)
miniaplikacja “Code Week 2016” (qr code, plik apk)
aplikacja “Quiz nauk ścisłych”, rok 2017 (qr code, plik apk)

Skip to content