WYGRANA NASZEJ SZKOŁY W TEŚCIE COOPERA

W niedzielę 26 września w całej Polsce odbył się test Coopera, w którym udział mogli wziąć wszyscy chętni. W OSiR Targówek zebrało się wielu zainteresowanych, którzy chcieli sprawdzić swoją kondycję. Poza dbałością o własną aktywność fizyczną i sprawdzeniem jej staniu można było zgłosić też swoją szkołę do udziału w rywalizacji. Polegała ona na przybyciu jak największej liczby uczestników z danej placówki oświatowej.

Miło nam poinformować, że z naszej szkoły było najwięcej uczestników w dzielnicy Targówek, dzięki czemu zdobyliśmy I nagrodę w postaci vouchera na 3000 zł, za który będziemy mogli zakupić sprzęt sportowy. W teście Coopera wzięło udział 343 uczestników dla naszej szkoły, którzy wspólnie pokonali dystans 595 694 metrów!

Uczniowie klas 4-8, którzy uczestniczyli w tym wydarzeniu otrzymają ocenę celującą z aktywności z wychowania fizycznego oraz pochwałę w dzienniku Librus, zaś uczniowie klas młodszych mają szansę zdobyć specjalne wyróżnienie od Pani Dyrektor, jeśli to w ich klasie było najwięcej uczestników testu.

Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie w tę akcję i szykujmy formę na edycję wiosenną!