“TYDZIEŃ KWITNĄCYCH AKACJI”

Uczniowie naszej szkoły z klas 7 w dniach 24.05, 29.05 oraz 4.06 wzięli udział w warsztatach Stowarzyszenia Moja Białołęka “Ja lider, moje wybory należą do mnie” oraz “Stres pod lupą”.

Kwitnące akacje są symbolem projektu Stowarzyszenia Moja Białołęka w którym spotyka się z uczennicami i uczniami naszej szkoły z klas 7. Wyliczanka z listkiem akacji „Kocha, Lubi, Szanuje” i „Nie chce, Nie dba, Żartuje” jest początkiem rozmowy o wyborach życiowych i ich konsekwencjach.

Na warsztatach “Stres pod lupą” uczestnicy omawiają postawy radzenia sobie ze stresem, wzmacniają pewność siebie. Ćwiczą sposoby podniesienia samooceny poprzez m.in. pokonanie negatywnego myślenia, dokonywanie wyborów sprzyjających rozwijanie pasji, zdrowego stylu życia.

Warsztaty wspierają rozwój osobisty uczennic i uczniów, postawy liderskie. Są okazją do ćwiczeń pracy zespołowej. Projekt finansuje Dzielnica Białołęka m.st. Warszawa.

Skip to content