LVI WARSZAWSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY W BADMINTONIE

10 listopada 2022 r. uczennice klasy 8B – Dorota Kokocińska i Daria Kowalewska wywalczyły brązowy medal na LVI Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży w badmintonie, która odbyła się na warszawskim Ursynowie. Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji stało się tego dnia ogromnym kortem badmintonowym, gdzie dziewczęta i chłopcy z całej Warszawy z zapałem grali o jak najwyższe miejsca w klasyfikacji. Dorota i Daria pokonały dzielnie kilka drużyn w singlu i deblu. Ich wysoka, trzecia pozycja, jest wynikiem ciężkiej pracy i woli walki, ponieważ ich przeciwniczki nie były łatwe do pokonania. Po wielogodzinnych zmaganiach dziewczęta stanęły na podium. Serdecznie im gratulujemy oraz życzymy kolejnych sukcesów.