ZAWODY UNIHOKEJA W RAMACH WARSZAWSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY

W ramach LVII Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w kategorii “Dzieci” nas uczniowie i uczennice wzięli udział w zawodach unihokeja. W dniach 24-25 października odbyły się rozgrywki dziewcząt, w dniach 26-27 rozgrywki chłopców. Zawody odbyły się w hali Białołęckiego Ośrodka Sportu przy ul. Światowida.

Nasz zespół dziewczęcy to uczennice: Julia Wiśniewska (6C), Kalina Kraczek (6C), Nikola Szymańska (6C), Natalia Banasiuk (6F), Nadia Stępniewska (6F), Julia Ufnal (6F) oraz bramkarka Amelia Kopeć (6E). Dziewczęta zajęły VIII miejsce w klasyfikacji wszystkich szkół biorących udział w zawodach.

Reprezentacja chłopięca to: Szymon Ciesielski (6A), Oskar Kalata (6A), Oliwier Kalata (6A), Aleksander Szulecki (6A), Olaf Cudak (6A) i Igor Arkuszewski (5J). Pierwszego dnia nasi reprezentanci wygrali dwa mecze, jednak drugi dzień nie był już dla nich tak szczęśliwy. Rozgrywki zakończyli na V miejscu.

Nie poddajemy się jednak i zamierzamy nadal trenować nasze umiejętności w tej dyscyplinie.

Skip to content