ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

Pojęcie edukcji w ostatnich tygodniach nabrało zupełnie innego, nieznanego do tej pory wymiaru.

W tym roku szkolnym, ze względu na obowiązujące, szczególne środki bezpieczeństwa związane z pandemią, organizacja zakończenia roku była zupełnie inna. Uczestniczyli w niej jedynie uczniowie klas 8, którzy 26 czerwca spotkali się na czterech osobnych uroczystościach w związku z zakończeniem roku klas 8.

Na początku głos zabrała Pani Dyrektor Krystyna Sosnowska… “ta chwila i wy tworzycie historię tej szkoły”… Po krótkich słowach skierowanych do młodzieży, przedstawiła osiągnięcia uczniów klas 8, pogratulowała uczniom, rodzicom, nauczycielom. Później nastąpiło wręczenie dyplomów i nagród książkowych wyróżnionym. Na zakończenie Pani Dyrektor życzyła młodzieży słonecznych i zdrowych wakacji.

Zakończenie roku, choć skromne i symboliczne, to dostarczyło wielu wzruszeń, te dwa lata nauki to realizacja własnych celów i marzeń. Drodzy ósmoklasiści, wspaniale było was poznać i z wami pracować, życzymy wam szczęśliwych, słonecznych wakacji i spełnienia marzeń!

Więcej w zakładce Galeria.