WYRÓŻNIENIE DLA NASZEJ SZKOŁY W KONKURSIE “MAZOWIECKIE BARWY WOLONTARIATU”

Dnia 19 grudnia 2022 r. w Teatrze Warszawskiej Opery Kameralnej miała miejsce uroczysta gala wręczenia nagród konkursu “Mazowieckie Barwy Wolontariatu”. Nasza szkoła zdobyła bardzo prestiżowe wyróżnienie w kategorii szkolne koło wolontariatu.

W XII edycji Kapituła oceniła 115 zgłoszeń w pięciu kategoriach: indywidualny wolontariusz (41), szkolne/przedszkolne koło wolontariatu (36), wolontariat grupowy (21), wolontariat seniorów (6), oraz kategoria specjalna – pomoc Ukrainie (11). Zgłoszenia oceniane były pod kątem zaangażowania, rezultatów, innowacyjności, skuteczności oraz partnerstwa w podejmowanych przez wolontariuszy działaniach oraz promocji wolontariatu. W tegorocznej edycji w pięciu kategoriach wyłoniono pięciu laureatów oraz dziesięciu wyróżnionych. Gospodarzem wydarzenia był Marszałek Województwa Mazowieckiego. Nagrodę dla naszej szkoły wraz z dyplomem uznania odebrała pani dyrektor Krystyna Sosnowska.

Czujemy się prawdziwie wzruszeni otrzymanym wyróżnieniem i cieszymy się, że docenione zostały wszelkie inicjatywy podejmowane przez naszą placówkę na poziomie krajowym i międzynarodowym. Otwarta postawa uczniów, rodziców, nauczycieli oraz pracowników naszej szkoły przyczyniła się do niesienia pomocy potrzebującym. Otrzymane wyróżnienie jest wyrazem wielkiego uznania względem realizowanych przez nas działań, jak również zachętą do podejmowania kolejnych wyzwań mających wpływ na przemianę otaczającego nas świata.

Skip to content