WYCIECZKA ROWEROWA KLASY 6A

4 października br. klasa 6A była wycieczce rowerowej – wyprawa prowadziła ze szkoły, wzdłuż Kanału Żerańskiego do Zalewu Zegrzyńskiego. Uczniowie przygotowywali się do wyjazdu powtarzając przepisy ruchu drogowego, zasady bezpieczeństwa, udzielania pierwszej pomocy i wykonywania drobnych napraw rowerów – okazało się, że wszystkie te czynności były potrzebne na wycieczce. Były awarie rowerów, wymiana dętki, wywrotki, opatrywanie obtarć, zmęczenie, itp., ale była też wzajemna pomoc, pożyczanie narzędzi, rowerów, częstowanie jedzeniem, pocieszanie, wspólne jedzenie, zabawy, solidarność, uśmiech i życzliwość.

Wszyscy uczniowie wrócili zmęczeni, ale bardzo zadowoleni. Przeżyli miłe chwile na świeżym powietrzu, poznali się i zintegrowali. Zdali egzamin praktyczny z bycia koleżeńskim na piątkę. Wycieczka odbyła się dzięki opiekunom: Annie Saliszewskiej, Dariuszowi Sicińskiemu i Sławomirowi Brzozowskiemu – dziękujemy za profesjonalizm, zaangażowanie i poświęcony czas.

Klasa 6A wraz z wychowawcą.

Więcej w zakładce Galeria.

Skip to content