ERASMUS+ “EXPRESS YOUR FEELINGS THROUGH DRAMA” – WSPÓŁPRACA POLSKO-RUMUŃSKA

W dniach 24-26 kwietnia 2023 r. grupa 12 uczniów z klasy 7D brała czynny udział w projekcie “Express your feelings through drama”, który był realizowany w ramach współpracy naszej placówki ze szkołą Colegiul Grigore Antipa z Bacau w Rumunii. Przez cały tydzień pani Georgeta Gabriela Udrea prowadziła dla nas zajęcia w języku angielskim, ukierunkowane na rozwój umiejętności wyrażania swoich uczuć za pomocą sztuk teatralnych. Nasze spotkanie rozpoczęło się od oficjalnego powitania gości przez panią dyrektor Krystynę Sosnowską. Podczas uroczystości mogliśmy podziwiać występy artystyczne uczniów klas młodszych (5c, 3k), które przygotowała pani Monika Binkiewicz. Wydarzenie koordynowała pani Małgorzata Sobczyk. Ten wyjątkowy tydzień pozwolił naszym uczniom na wymianę swoich doświadczeń, jeszcze swobodniejsze posługiwanie się językiem angielskim oraz nawiązanie przyjacielskich relacji z rumuńską młodzieżą.