UCZNIOWIE SP 368 W SZTUCE TEATRALNEJ “MALABARES DE CUBISMO”

W ramach projektu “Mensaje de Pablo Picasso siempre vive en ciudadnia activa” z programu Erasmus+ grupa 12 uczniów naszej szkoły (Aleksy Skiba, Weronika Zoń, Nadia Kozłowska, Julia Ciska, Amelia Trzaska, Maja Misiun, Zofia Stec, Patrycja Seklecka, Kinga Tomaszewska, Julia Bonk, Jakub Trojak, Szymon Grodzki) zagrała w sztuce teatralnej pt. “Malabares de cubismo”, która została napisana na potrzeby projektu. Nagranie przedstawienia miało miejsce 14 lutego 2022 r. w sali widowiskowej Białołęckiego Ośrodka Kultury w Warszawie. Posłuży jako materiał dydaktyczny dla uczniów i nauczycieli partnerskich szkół projektu, jak również wszystkich osób zainteresowanych nauką języka hiszpańskiego oraz twórczością wielkiego malarza Pabla Picasso. Sztuka została wystawiona w języku hiszpańskim, jej reżyserem jest pani Anna Salamon (Studio ATM), która od kilku lat współpracuje z naszą placówką. Oprawa artystyczno–językowa: Małgorzata Sobczyk.

Zdjęcia w zakładce Galeria.

Nagranie można obejrzeć poniżej.