SZKOLNY RODZINNY KONKURS POETYCKI “PRZEZ NAUKĘ I SPORT KU DOROSŁOŚCI”

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów Szkoły Podstawowej nr 368 im. Polskich Olimpijczyków i ich rodziców do udziału w RODZINNYM KONKURSIE POETYCKIM!!!

To już VI edycja tego konkursu.

Konkurs będzie odbywał się w pięciu kategoriach:

• I kategoria – Uczniowie kl. 0-2
  • II kategoria – Uczniowie kl. 3-5
  • III kategoria – Uczniowie kl. 6-8
  • IV kategoria – Rodzice
  • V kategoria – Uczeń wraz z rodzicem

Jeśli dziecko nie potrafi jeszcze pisać (dotyczy kategorii I) rodzic może zapisać słowa dziecka ?

Zadaniem uczestników jest napisać wiersz, który będzie propagował idee olimpijskie bądź nawiązywał do koncepcji szkoły: „Przez naukę i sport ku dorosłości”.

Prace należy przesłać na adres poczty elektronicznej sekretariat@sp368.edu.pl (Tytuł: SZKOLNY RODZINNY KONKURS POETYCKI) bądź dostarczyć w formie elektronicznej: nauczycielowi prowadzącemu (dotyczy klas 0-3), nauczycielowi języka polskiego (dotyczy klas 4-8) lub bezpośrednio do koordynatora konkursu Anny Polak-Znojek do 25 października 2019 r.

Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ.