SZKOLNY RODZINNY KONKURS POETYCKI

W związku z DNIEM PATRONA SZKOŁY, który przypada na 25 października, już siódmy raz pragniemy zaprosić uczniów i ich rodziców do udziału w SZKOLNYM RODZINNYM KONKURSIE POETYCKIM.

Konkurs będzie odbywał się w pięciu kategoriach:

  • I kategoria – Uczniowie kl. 0-3
  • II kategoria – Uczniowie kl. 4-6
  • III kategoria – Uczniowie kl. 7-8
  • IV kategoria – Rodzice
  • V kategoria – Uczeń wraz z rodzicem

Jeśli dziecko nie potrafi jeszcze pisać (dotyczy kategorii I), rodzic może zapisać słowa dziecka.

Zadaniem uczestników jest napisać wiersz, który będzie propagował idee olimpijskie bądź nawiązywał do koncepcji szkoły: „Przez naukę i sport ku dorosłości”.

Forma dowolna, minimum 6 wersów.

Prace należy przesłać na adres poczty elektronicznej sekretariat@sp368.edu.pl (Tytuł: SZKOLNY RODZINNY KONKURS POETYCKI) bądź dostarczyć w formie elektronicznej: nauczycielowi prowadzącemu (dotyczy klas 0-3), nauczycielowi języka polskiego (dotyczy klas 4-8) lub bezpośrednio do koordynatora konkursu Anny Polak-Znojek do 26 października 2020 r.

Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ.


WAŻNA INFORMACJA dla zeszłorocznych laureatów konkursu:

Informujemy, że w związku z niemożliwością przekazania dyplomów i nagród zgodnie z planem podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego 2019/2020 zeszłorocznym zwycięzcom konkursu, wyróżnienia wręczymy w klasach laureatów w październiku 2020 r.