SZKOLNY KONKURS PROMUJĄCY BEZPIECZNE KORZYSTANIE Z MEDIÓW ELEKTRONICZNYCH “JASNA STRONA INTERNETU”

Z wielką przyjemnością ogłaszamy, że laureatkami konkursu promującego bezpieczne korzystanie z mediów elektronicznych “JASNA STRONA INTERNETU” przeznaczonego dla uczniów klas 4-8 Szkoły Podstawowej nr 368 im. “Polskich Olimpijczyków” w Warszawie zostały:

1 miejsce: Zuzanna Pasisz z klasy 5E
2 miejsce: Julia Drabik z klasy 4B
3 miejsce: Sage Wolk z klasy 8C

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu, a szczególnie osobom nagrodzonym, bo wykonane plakaty, a także ich hasła przewodnie w piękny sposób obrazują, że Internet ma wiele jasnych stron i ważne jest, żeby z nich właśnie korzystać – Internet mądrze wykorzystywany rozwija nas jako ludzi w bardzo wszechstronny sposób. Cytując hasło laureatki “Znajdź biel Internetu, to da Ci drogę do wiedzy sekretu!” – pamiętajmy o tym wszyscy i wspomnianą biel odnajdujmy przy naszym codziennym podłączaniu się do sieci!