ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,

Z okazji “Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia”, dzięki ogromnemu zaangażowaniu wszystkich nauczycieli matematyki i informatyki, w naszej szkole zorganizowaliśmy konkurs na czas z tabliczki mnożenia w klasach 4 i 5. Wszyscy uczniowie dzielnie walczyli.

Najlepszy wynik w szkole i jednocześnie ze wszystkich uczniów klas 5 uzyskał uczeń klasy 5b – Igor Janduła z punktacją 61 pkt. oraz uczeń klasy 5d – Robert Wąsik również z punktacją 61 pkt. Na poziomie klas 4 – uczeń klasy 4g – Aleksander Kłakowicz z punktacją 52 pkt.

Nagrody rzeczowe zwycięzcom wręczył Szkolny Koordynator Wydarzenia p. Małgorzata Gajdecka w dniu 20 października 2023 r.

Wszystkim bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Skip to content