SPOTKANIE Z OLIMPIJCZYKIEM TOMASZEM MAJEWSKIM

Dnia 26 lutego 2019 roku w naszej szkole odbyło się spotkanie z Olimpijczykiem; swoją obecnością zaszczycił nas Tomasz Majewski – dwukrotny złoty medalista Igrzysk Olimpijskich. W trakcie oczekiwania na naszego Gościa uczniowie obejrzeli krótki film przybliżający sukcesy Mistrza. Następnie klasy rywalizowały między sobą w Quizie o Tomaszu Majewskim.

O godzinie 10:15 przywitaliśmy Tomasza Majewskiego gromkimi brawami. Na początek nasz Gość opowiedział nam o swoich pierwszych krokach w sporcie, przygotowaniach do Igrzysk Olimpijskich oraz dlaczego kula waży akurat 7,26 kg.

Następnie uczniowie mogli zadawać pytania na które odpowiedział nasz Mistrz. Dowiedzieliśmy się między innymi kto był idolem Tomasza Majewskiego w latach młodości, w jakim wieku rozpoczął treningi, a nawet jaki ma rozmiar buta. Następnie przyszedł czas na autografy oraz wspólne zdjęcia.

W podziękowaniu za spotkanie uczniowie wręczyli Tomaszowi Majewskiemu kubek zaprojektowany przez jedną z naszych uczennic oraz kwiaty.

Więcej w zakładce Galeria.