ROWEROWY RAJD

Uczniowie klasy 7A wraz z wychowawcą p. Sławomirem Brzozowskim i p. Dariuszem Sicińskim wyjechali na wycieczkę rowerową do Nieporętu. Wszyscy spisali się na piątkę. Każdy uczeń miał kamizelkę odblaskową, sprawdzony pod względem technicznym rower i dobrą kondycję na pokonanie około 30 km. Uśmiech gościł na wszystkich buziach przez cały dzień, bo słoneczko uśmiechało się do nas, muzyka z głośnika tworzyła dobry nastrój, a widoki były naturalnie na całej trasie. Widzieliśmy łabędzie, kaczki, ptaszki, ryby, wędkarzy, biegaczy i robotników budujących nową ścieżkę dla rowerzystów i pieszych. O dziwo na trasie nie było zbyt dużo śmieci, a mieliśmy w planach sprzątanie znalezionych nieczystości w ramach akcji Sprzątanie świata.

Nad Zalewem Zegrzyńskim mieliśmy zasłużony wypoczynek i atrakcje sportowe, a lunch zajedliśmy oczywiście tradycyjnie w McDonald’s. Z wycieczki zostały zdjęcia i wspomnienia na zimne jesienne wieczory. Planujemy już kolejne wyjścia i wyjazdy klasowe, aby miło spędzić lata szkolne, zaprzyjaźnić się i rozwijać swoje pasje. Czekamy na Rowerowy Maj do którego już jesteśmy przygotowani.