POLICJANTKA Z WIZYTĄ W NASZEJ SZKOLE

Na przełomie stycznia i lutego 2020 roku dwukrotnie gościem naszej szkoły była młodsza aspirant Dominika Dąbrowska z Zespołu Prewencji Kryminalnej komendy na Pradze Północ, która przeprowadziła zajęcia dla uczniów wszystkich klas ósmych na temat odpowiedzialności prawnej nieletnich i cyberprzestępstw.

Młodzież wkraczająca w dorosłe życie usłyszała m.in. co jest demoralizacją, wykroczeniem i przestępstwem, jakie są formy odpowiadania za nie teraz, za kilka lat, a także po uzyskaniu pełnoletniości i jak popełnienie takich czynów może rzutować na ich przyszłe dorosłe życie i karierę zawodową.

Dziękujemy za bardzo wartościowe zajęcia i uświadomienie naszych uczniów jak ważne jest to jak postępują. Cytując słowa naszego gościa “To jak będzie wyglądało Wasze życie zależy od Was!” – pamiętajmy o tym wszyscy.

Więcej w zakładce Galeria.