“PODZIEL SIĘ SUKCESEM PROGRAMU ERASMUS+”

Zaangażowanie naszej szkoły w pracę projektową w programie Erasmus+ zostało uhonorowane zaproszeniem na szkolenie pt. “Podziel się sukcesem programu Erasmus+”, które miało miejsce w dniach 17–18 października 2022 r. w hotelu Boss w Warszawie (Miedzeszyn). Podczas spotkania zaplanowane były sesje uczenia się od siebie nowych metod i rozwiązań wypracowanych w projektach Erasmus+, które wprowadziła nasza placówka do praktyki szkolnej. Pani Małgorzata Sobczyk przedstawiła wypracowane rezultaty z hiszpańskiego projektu “Mensaje de Pablo Picasso siempre vive en ciudadanía activa”. Poprzez uczestnictwo w wydarzeniu zostaliśmy wsparci pomysłami innych placówek na efektywne upowszechnianie rezultatów pracy projektowej. Odbyło się wiele ciekawych warsztatów metodycznych, służących wymianie doświadczeń zdobytych podczas realizacji międzynarodowych projektów. Spotkanie inspirowało do realizacji kolejnych projektów Erasmus+ w nowej odsłonie na lata 2021–2027. Podczas wydarzenia odbyła się sesja podsumowującą najważniejsze zmiany w programie w porównaniu do poprzedniej perspektywy.