PLEBISCYT POLSKA TIMES “NAUCZYCIEL NA MEDAL”

Z wielką radością informujemy, że wychowawczyni klasy 3D Pani Joanna Bonk zajęła zaszczytne I miejsce w województwie mazowieckim w plebiscycie Polska Times “Nauczyciel na medal”, dzięki czemu awansowała do ogólnopolskiego finału.

Celem plebiscytu jest nagradzanie najbardziej charyzmatycznych i kreatywnych nauczycieli. Takich, którzy nie tylko doskonale przekazują wiedzę, lecz także mają umiejętność nawiązywania relacji, cieszą się autorytetem i sympatią zarówno uczniów jak i ich rodziców. Cieszymy się, że wśród nauczycieli pracujących w naszej szkole mamy takich, którzy z wielkim zaangażowaniem i sercem wykonują swoją pracę.

Głosy na Panią Joannę Bonk w ogólnopolskim finale można oddawać do 30 grudnia 2021 r. do godz. 21:00. Link do głosowania: polskatimes.pl/p/kandydaci/nauczyciel-na-medal%2C1011317

Skip to content