OGÓLNOPOLSKI FINAŁ TURNIEJU FUTSAL GRAM

W dniach 9-11 grudnia 2022 r. uczennice naszej szkoły uczestniczyły w Ogólnopolskim Finale Turnieju Futsal Gram w Opolu pod patronatem m.in. Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Polskiego Związku Piłki Nożnej. Ich udział w tym wydarzeniu był konsekwencją wygranych w listopadzie eliminacji warszawskich. Dziewczęta, pod opieką trenerską Pani Magdaleny Wójtowicz, triumfowały w trzech finałowych meczach z zespołami z Opola (5:2), Rawicza (6:0) i Siemianowic Śląskich (5:0), co przyniosło im I miejsce w Polsce.

Szkołę Podstawową nr 368 im. Polskich Olimpijczyków w Opolu reprezentowały: Kalina Kudlicka (która dodatkowo otrzymała nagrodę dla najlepszej bramkarki turnieju), Aleksandra Lewicka, Lena Urazińska, Zofia Chochoł, Weronika Grabowska, Karolina Janowska, Hanna Kudlicka, Antonina Luchowska i Natalia Suczyńska.

Gratulujemy zawodniczkom i Pani Trener ogromnego sukcesu!