NAGRANIA PIOSENEK ZWYCIĘŻCZYŃ KONKURSU PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ

Na początku tego roku szkolnego udało się zrealizować nagrania piosenek w profesjonalnym studiu muzycznym. W nagraniach wzięły udział zwyciężczynie szkolnego Konkursu piosenki obcojęzycznej. Pieniądze na realizację nagrań zdołaliśmy pozyskać dzięki Państwa wsparciu w głosowaniu na projekt z klasą wydawnictwa Nowa Era. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy oddali głosy na nasz projekt. Dla uczniów udział w konkursie i nagrania studyjne były ciekawą przygodą i nowym doświadczeniem. Wszyscy uczestnicy wykonali kawał ciężkiej pracy, a efekty można usłyszeć oglądając poniższe filmy.


Karolina Barwaśna, klasa 5


Michalina Żochowska, klasa 6


Kinga Seklecka i Karolina Barwaśna, klasa 5


Ewelina Bednarczyk, klasa 3 gimnazjum


Wiktoria Kopeć, klasa 8


Amelia Marek, klasa 8