“MALI SPORTOWCY NA START”

We wtorek 24 października reprezentanci klas I i II uczestniczyli w zawodach “Mali sportowcy na start”, które odbyły się w Niepublicznej Szkole Podstawowej INSPIRACJA przy ul. Mehoffera 90.

Nasi uczniowie brali udział w wyścigach rzędów, w których liczyły się szybkość i precyzja. Zarówno dziewczynki i chłopcy z klas I jak i II brali udział w dogrywce z reprezntantami innej białołęckiej szkoły. Po dogrywce nasi uczniowie klas I w składzie: Anna Zgórzak (1A), Rita Jatkowska (1A), Aryna Matskevich (1A), Aleksander Różyc (1A), Jan Gadomski (1A), Jan Ciesielski (1A) zajęli III miejsce, zaś uczniowie klas II w składzie: Zofia Haudek (2I), Zofia Szewczyk (2H), Justyna Prokop (2H), Justyna Mazurek (2F), MArcel Sapiejewski (2A), Wojciech Panek (2A), Stanisław Kajak (2A) zajęli miejsce II.

Gratulujemy naszym najmłodszym sportowcom i już czekamy na kolejną edycję zawodów w przyszłym roku!

Skip to content