LICYTACJE DLA WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele, Pracownicy i Przyjaciele Szkoły Podstawowej nr 368.

Dziękujemy za zaangażowanie się w zbiórkę w ramach akcji “Szkoła Podstawowa nr 368 im. Polskich Olimpijczyków licytuje dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy”! Dzięki Waszej hojności udało nam się uzbierać 8406,00 zł. To wspaniały wynik. Ta kwota zasiliła konto fundacji WOŚP, która zebrane w tej edycji pieniądze przeznaczy na wsparcie polskiej okulistyki dziecięcej.

Drodzy Darczyńcy, to nie jedyny nasz sukces. Dodatkowo klasa 2G wraz z Przyjaciółmi w akcji “Klasa 2G licytuje dla WOŚP” uzbierała kwotę 5205,00 zł.

Spieszymy się podzielić z Wami dobrą wiadomością! Wspólnie uzbieraliśmy 13 611,00 zł i taką właśnie sumą wsparliśmy WOŚP oraz polską okulistykę dziecięcą. Koordynatorem akcji była Pani Agnieszka Kozyra.

W imieniu Pani Dyrektor Krystyny Sosnowskiej oraz Rady Rodziców bardzo dziękuję Wam Drodzy Darczyńcy za to, że z takim zaangażowaniem włączyliście się w zbiórkę na ten szczytny cel.

Razem możemy osiągnąć więcej! Wszystkiego Dobrego dla Was!