Konkursy 2018/2019

Nazwa Termin / Ranga konkursu Nauczyciel  odpowiedzialny
JĘZYK POLSKI
Kuratoryjny konkurs przedmiotowy z języka polskiego listopad 2018 – marzec 2019 / mazowiecki Beata Warda
Wanda Wysocka
Szkolny rodzinny konkurs poetycki na wiersz o tematyce olimpijskiej wrzesień 2018 / szkolny Anna Polak–Znojek
Szkolny konkurs ortograficzny październik 2018 / szkolny Monika Gryc–Narowska
Konkurs wiedzy o Białołęce wrzesień 2018 – styczeń 2019 / dzielnicowy Wanda Wysocka
Dzielnicowy Konkurs Ortograficzny styczeń 2019 / dzielnicowy Marta Rutkowska
Konkurs na najlepszą gazetkę szkolną listopad 2018 – marzec 2019 / mazowiecki Anna Polak–Znojek
Konkurs Ortografik styczeń 2018 – kwiecień 2019 / ogólnopolski Katarzyna Biała
Konkurs recytatorski „Warszawska syrenka” styczeń – kwiecień 2019 / warszawski Roksana Papirkowska
Anna Polak–Znojek
Konkurs dziennikarski „Moja dzielnica” styczeń – marzec 2019 / warszawski Anna Polak–Znojek
Ogólnopolski konkurs literacki na opowiadanie o tematyce olimpijskiej styczeń – marzec 2019 / ogólnopolski Beata Warda
Konkurs przedmiotowy z języka polskiego „Albus” marzec – maj 2019 / ogólnopolski Wanda Wysocka
Konkurs przedmiotowy z języka polskiego „Olimpus” sesja jesienna, zimowa i wiosenna / ogólnopolski Anna Muszyńska
Roksana Papirkowska
Katarzyna Biała
Olimpiada mitologiczna październik 2018 – styczeń 2019 / ogólnopolski Anna Muszyńska
PRZEDMIOTY PRZYRODNICZE
Kuratoryjny konkurs z biologii październik 2018 (etap szkolny) / kuratoryjny Anna Wiktorowska
Aleksandra Suska
Kuratoryjny konkurs z chemii październik 2018 (etap szkolny) / kuratoryjny Anna Wojnar
Agnieszka Prusińska
Kuratoryjny konkurs z fizyki październik 2018 (etap szkolny) / kuratoryjny Wiesława Cytowska
Kuratoryjny konkurs z geografii październik 2018 (etap szkolny) / kuratoryjny Beata Baranowicz
Konkurs dzielnicowy „Edison w gimnazjum” styczeń 2019 (I etap) / dzielnicowy Anna Wojnar
Konkurs z okazji „Dnia Ziemi” kwiecień 2019 / szkolny Beata Baranowicz
Konkurs „Rozgrywki geograficzne” organizowany przez Warszawską Izbę Turystyki grudzień 2018 – styczeń 2019 (I etap) Beata Baranowicz
„Master of Science English” – dzielnicowy konkurs w języku angielskim z dziedzin ścisłych (biologia, geografia, chemia) grudzień 2018 – styczeń 2019 (etap szkolny) / dzielnicowy Sylwia Łachmańska
Anna Ryciak
Paweł Stelmach
Dzielnicowy konkurs chemiczno–fizyczny II semestr 2018/2019 / dzielnicowy Wiesława Cytowska

 

Konkurs matematyczno–fizyczny II semestr 2018/2019 Anna Wojnar
Konkurs chemiczny „Galileo” marzec – kwiecień 2019 Agnieszka Prusińska
Konkurs chemiczny „Albus” maj 2019 / szkolny Agnieszka Prusińska
Konkurs chemiczny „Alchemik” listopad 2018 / szkolny Agnieszka Prusińska
Konkurs chemii doświadczalnej listopad 2018 / powiatowy Agnieszka Prusińska
JĘZYKI OBCE
The master of spelling – klasy VII dwujęzyczne wrzesień 2018 / szkolny Anna Ryciak
“The master of pronunciation” – klasy VIII dwujęzyczne październik 2018 / szkolny Anna Ryciak
Interdyscyplinarny konkurs wiedzy o krajach anglojęzycznych – Wielka Brytania wrzesień – październik 2018 Anna Ryciak
Anna Kornecka
Justyna Ćwik
Kuratoryjny konkurs języka angielskiego październik 2018 (I etap) / kuratoryjny Ewa Sarzyńska–Malimon
Kamila Malinowska
Olimpiada języka angielskiego dla gimnazjalistów i uczniów szkoły podstawowej październik 2018 (I etap) Małgorzata Kurzątkowska
„Weltsprachen Deutsch” październik 2018 Maria Kaczorowska
Ogólnopolski konkurs języka angielskiego „Big Ben” październik – listopad 2018 Justyna Ćwik
The master of listening – klasy III gimnazjum dwujęzyczne listopad 2018 / szkolny Anna Ryciak
Dzielnicowy konkurs recytacji w językach obcych listopad 2018 / dzielnicowy Elżbieta Pawlak
Małgorzata Sobczyk
Maria Kaczorowska
Małgorzata Kurzątkowska
Ogólnopolska olimpiada „Olimpus” – język angielski styczeń 2018 Małgorzata Filipiak
Mazowiecki konkurs lingwistyczny listopad 2018 (I etap) / mazowiecki Anna Chrzanowiecka
Marta Bitner
Julia Kulej
Adriana Chteinman
Międzyszkolny konkurs przedstawień teatralnych „Los espectaculos escolares” grudzień 2018 Joanna Tapia
Marta Bitner
Małgorzata Sobczyk
Szkolny konkurs czytelniczy z języka angielskiego „Let’s read” grudzień 2018 Eliza Leus
Justyna Ćwik
Ogólnopolski konkurs wierszy i piosenek tematycznych w języku obcym „Rhymes and Songs Festival” styczeń 2019 (I etap) / ogólnopolski Anna Chrzanowiecka
Joanna Tapia
Alina Cieślak
Adriana Chteinman
Małgorzata Sobczyk
Olimpiada języka angielskiego objęta honorowym Patronatem MKO styczeń 2019 Eliza Leus
Małgorzata Filipiak
Ogólnopolski konkurs języka niemieckiego dla gimnazjalistów organizowany przez Polskie stowarzyszenie języka niemieckiego (PSNJN) – XVI edycja listopad 2018 (etap szkolny), styczeń 2019 (etap regionalny) / ogólnopolski Maria Kaczorowska
Julia Kulej
Alina Cieślak
Konkurs wiedzy o krajach niemieckojęzycznych (kraje DACHL) luty 2019 germaniści
Warszawski konkurs dziennikarski w języku polskim i angielskim „Moja dzielnica” marzec 2019 Ewa Sarzyńska–Malimon
Ogólnopolska olimpiada „Olimpus” – język angielski, sesja wiosenna

 

marzec 2019 Małgorzata Filipiak

 

Ogólnopolska olimpiada „Olimpusek” marzec 2019 Daria Thorsen
Karolina Wojciechowska
Ogólnopolski konkurs recytacji w języku rosyjskim „Puszkiniana” marzec 2019 / ogólnopolski Elżbieta Pawlak
Powiatowy konkurs recytacji w językach obcych “Odpowiednie dać obce słowo…” marzec – kwiecień 2019 Elżbieta Pawlak
Marta Bitner
Adriana Chteinman
Justyna Ćwik
Joanna Tapia
Anna Kornecka
Konkurs piosenki francuskiej „Frankofonia” marzec 2019 Adriana Chteinman
Ogólnopolski konkurs języka angielskiego „English Ace” marzec 2019 / ogólnopolski Anita Winiecka
Konkurs przysłów niemieckich kwiecień 2019 germaniści

 

Ogólnopolski konkurs języka angielskiego: „Albus” dla uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum maj 2019 / ogólnopolski Anita Winiecka
Anna Kornecka
Francuski festiwal teatru „ProfEurope” czerwiec 2019 Adriana Chteinman
PRZEDMIOTY ARTYSTYCZNE, TECHNIKA I EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA
Bezpieczne ferie 2019 styczeń 2019 Dariusz Siciński
Bezpieczne wakacje 2019 czerwiec 2019 Dariusz Siciński
Konkurs na wynalazek im. Roberta Boscha maj 2019 Dariusz Siciński
Marcin Leśniewski
HISTORIA I WOS
Konkurs kuratoryjny z historii i wos-u październik 2018 (etap szkolny) / kuratoryjny Paweł Stelmach
Konkurs kuratoryjny z wos-u październik 2018 (etap szkolny) / kuratoryjny Arkadiusz Majewski
XXI Ogólnopolski konkurs historyczny im. majora Marka Gajewskiego „Losy Oręża Polskiego” listopad 2018 (I etap) / szkolny Arkadiusz Majewski
Ogólnopolski konkurs „Żołnierze Wyklęci – Bohaterowie Niezłomni” marzec 2019 / ogólnopolski Artur Sierawski
Szkolny konkurs historyczny w języku angielskim maj 2019 / szkolny Paweł Stelmach
MATEMATYKA I INFORMATYKA
Dzielnicowy konkurs matematyczny ,,Myślę, liczę, stosuję” kwiecień 2019 / dzielnicowy Anna Wojnar
Małgorzata Gajdecka
Dzielnicowy konkurs matematyczno–fizyczny grudzień 2018 / dzielnicowy Wanda Hermaniuk
Małgorzata Gajdecka
Dzielnicowy konkurs matematyczny ,,Mistrz wiedzy matematycznej” marzec 2019 / dzielnicowy Sławomir Brzozowski
Anna Wojnar
Dzielnicowy konkurs geograficzno–matematyczny „Sfera 125” kwiecień 2019 / dzielnicowy Wanda Hermaniuk
Małgorzata Gajdecka
Ogólnopolski konkurs „Fryderyk Chopin – Człowiek XXI wieku” październik – grudzień 2018 / ogólnopolski Marcin Leśniewski
Międzynarodowy konkurs informatyczny „Bóbr” listopada 2018 / międzynarodowy Marcin Leśniewski
Przedmiotowy konkurs informatyczny dla gimnazjalistów „Logia19” październik – listopad 2018 (I etap) / wojewódzki Marcin Leśniewski
Szkolna olimpiada matematyczna wrzesień 2018 – marzec 2019 / szkolny

 

Małgorzata Gajdecka
Wanda Hermaniuk
Konkurs kuratoryjny z matematyki październik 2019 / kuratoryjny Kinga Tomaszewska
Anna Rynowiecka
Olimpiada matematyczna „Olimpus” styczeń – marzec 2019 Wanda Hermaniuk
Małgorzata Gajdecka
Międzynarodowy konkurs matematyczny „Kangur” kwiecień 2019 / międzynarodowy Sławomir Brzozowski
Ogólnopolski konkurs matematyczny „Albus” maj 2019 / ogólnopolski Beata Serafin
Kinga Tomaszewska
Międzynarodowy konkurs matematyczny „Kings” styczeń 2019 / międzynarodowy nauczyciele matematyki
Ogólnopolski konkurs talentów „Alfik” listopad 2018 / ogólnopolski nauczyciele matematyki
Internetowy konkurs matematyczny „Matmix” grudzień 2018 – marzec 2019 Marcin Leśniewski
Aleksandra Nowakowska
Internetowy i interaktywny konkurs matematyczny „Maks matematyczny” październik 2018 Beata Serafin
Anna Rynowiecka
Konkurs online „Triathlon matematyczny” grudzień 2018 Aleksandra Nowakowska
ZAWODY SZKOLNE
(terminarz po spotkaniu w Urzędzie Dzielnicy)
Mistrzostwa Dzielnicy w biegach przełajowych dziewcząt i chłopców Elżbieta Rączka
Tomasz Durasiewicz
Sztafetowe biegi przełajowe Elżbieta Rączka
Tomasz Durasiewicz
Piłka nożna Jerzy Zych
Michał Szulkowski
Piłka ręczna Anna Saliszewska
Bartosz Januszewski
Koszykówka Elżbieta Rączka
Jerzy Zych
Siatkówka Małgorzata Pakuła
Piotr Gurzęda
Pływanie Aneta Miller
Jakub Chałko
Badmington Magdalena Wójtowicz
Ringo Zuzanna Sawicka
Siatkówka Małgorzata Pakuła
Piotr Gurzęda
Lekkoatletyka Elżbieta Rączka
Dorota Kołcz
Tomasz Durasiewicz
Lekkoatletyka Elżbieta Rączka
Aldona Boroń
Lekkoatletyka Aldona Boroń