Konkursy 2017/2018

TERMIN REALIZACJI NAZWA KONKURSU OSOBA ODPOWIEDZIALNA

PRZEDMIOTY PRZYRODNICZE

październik 2017 – etap szkolny Kuratoryjny konkurs z biologii Agnieszka Jaskólska
październik 2017 – etap szkolny Kuratoryjny konkurs z chemii Anna Wojnar
Agnieszka Prusińska
październik 2017 – etap szkolny Kuratoryjny konkurs z fizyki Wiesława Cytowska
październik 2017 – etap szkolny Kuratoryjny konkurs z geografii Beata Baranowicz
styczeń 2018 – I etap Konkurs dzielnicowy „Edison w gimnazjum” Anna Wojnar
kwiecień 2018 – etap szkolny Konkurs z okazji „Dnia Ziemi” Beata Baranowicz
grudzień 2017 – styczeń 2018 – I etap I Konkurs „Rozgrywki geograficzne” organizowany przez Warszawską Izbę Turystyki Beata Baranowicz
marzec – kwiecień 2018 Fotograficzny Dzielnicowy Konkurs Geograficzny Beata Baranowicz
grudzień 2017 – styczeń 2018 – etap szkolny „Master of Science English” – dzielnicowy konkurs w języku angielskim z dziedzin ścisłych (biologia, geografia, chemia) Sylwia Łachmańska
Anna Ryciak
Paweł Stelmach
kwiecień 2018 – etap szkolny Konkurs na najlepszy model anatomiczny narządu lub układu dla klas II Anna Wiktorowska
Agnieszka Jaskólska
Aleksandra Suska
październik 2017 – etap szkolny Konkurs na najlepszy projekt wycieczki po Warszawie dla klasy I E Anna Wiktorowska
Agnieszka Jaskólska
Aleksandra Suska
listopad 2017 – etap szkolny Konkurs „Najwybitniejszy cytolog” dla klas I Anna Wiktorowska
Agnieszka Jaskólska
Aleksandra Suska
II  semestr 2017/18 Dzielnicowy Konkurs Chemiczno-Fizyczny Wiesława Cytowska
II  semestr 2017/18 Konkurs Matematyczno-Fizyczny Anna Wojnar
marzec – kwiecień 2018 Konkurs chemiczny „Galileo” Agnieszka Prusińska
maj 2018 – etap szkolny Konkurs chemiczny „Albus” Agnieszka Prusińska
październik 2017 – etap szkolny Szkolny konkurs fotograficzny „Zdrowy posiłek gimnazjalisty” Anna Wiktorowska
listopad 2017 – etap szkolny Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia Dariusz Siciński
listopad 2017 – etap szkolny Konkurs chemiczny „Alchemik” Agnieszka Prusińska

ZESPÓŁ JĘZYKÓW OBCYCH

wrzesień 2017 The master of spelling – klasy VII dwujęzyczne Anna Ryciak
październik 2017 The master of pronunciation – klasy II dwujęzyczne Anna Ryciak

 

październik 2017 – I etap Kuratoryjny Konkurs Języka Angielskiego Ewa Sarzyńska-Malimon
Kamila Malinowska
październik 2017 – I etap Olimpiada Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów Małgorzata Kurzątkowska
październik 2017 Weltsprachen Deutsch Maria Kaczorowska
Julia Kulej
październik/ listopad 2017 Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego ‘Big Ben’ Justyna Ćwik
listopad 2017 The master of listening – klasy III dwujęzyczne Anna Ryciak
listopad 2017 Dzielnicowy konkurs recytacji w językach obcych Elżbieta Pawlak
Małgorzata Sobczyk
Maria Kaczorowska
Małgorzata Kurzątkowska
styczeń 2018 Ogólnopolska Olimpiada Olimpus – język angielski Eliza Leus
listopad  2017 – I etap Mazowiecki Konkurs Lingwistyczny Anna Chrzanowiecka
Małgorzata Sobczyk
styczeń 2018 – I etap Ogólnopolski Konkurs Wierszy i Piosenek Tematycznych w Języku Obcym „Rhymes and Songs Festival” Małgorzata Kurzątkowska
Elżbieta Pawlak
Małgorzata Sobczyk
styczeń 2018 Olimpiada Języka Angielskiego objęta honorowym Patronatem MKO Anna Chrzanowiecka
listopad 2017 – etap szkolny
styczeń 2018 – etap regionalny
Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów organizowany przez Polskie Stowarzyszenie Języka Niemieckiego (PSNJN) – XVI edycja Maria Kaczorowska,
Julia Kulej
Alina Cieślak
luty 2018 Konkurs wiedzy o krajach niemieckojęzycznych (kraje DACHL) germaniści
marzec 2018 Warszawski Konkurs Dziennikarski w języku polskim i angielskim „Moja dzielnica” Ewa Sarzyńska-Malimon
marzec 2018 Ogólnopolska Olimpiada Olimpus – język angielski, sesja wiosenna Eliza Leus
marzec 2018 Ogólnopolski konkurs recytacji w j. rosyjskim Puszkiniana 2018 Elżbieta Pawlak
marzec/kwiecień 2018 Powiatowy konkurs recytacji w j. obcych “Odpowiednie dać obce słowo…” Elżbieta Pawlak
marzec 2018 Konkurs Piosenki Francuskiej Frankofonia Agnieszka Kalomon – Misztal
marzec 2018 Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego ‘English Ace’ Anita Winiecka
kwiecień 2018 Konkurs przysłów niemieckich germaniści

 

czerwiec 2018 Francuski Festiwal Teatru ProfEurope Agnieszka Kalamon – Misztal
rok szkolny 2017/2018 Konkursy Instytutu Francuskiego Agnieszka Kalamon – Misztal

ZESPÓŁ NAUCZYCIELI PRZEDMIOTÓW ARTYSTYCZNYCH, TECHNIKI I EDUKACJI DLA BEZPIECZEŃSTWA

styczeń 2017 Bezpieczne ferie 2017 Dariusz Siciński
czerwiec 2017 Bezpieczne wakacje 2018 Dariusz Siciński
maj 2017 Konkurs na wynalazek im. Roberta Boscha Dariusz Siciński
ZESPÓŁ NAUCZYCIELI PRZEDMIOTÓW: HISTORII I WOSu
październik 2017 – etap szkolny Konkurs kuratoryjny z historii Paweł Stelmach
listopad 2017 – I etap – szkolny XXI Ogólnopolski Konkurs Historyczny im. majora Marka Gajewskiego
październik 2017 – szkolne eliminacje
listopad 2017 – etap ogólnopolski
Ogólnopolska olimpiada mitologiczna „Olimpus” Zbigniew Warowny
Agnieszka Kloc
marzec 2018 Ogólnopolski Konkurs „Żołnierze  Wyklęci – Bohaterowie Niezłomni” Agnieszka Kloc
maj 2018 Szkolny konkurs historyczny w języku angielskim Paweł Stelmach

ZESPÓŁ MATEMATYCZNO-INFORMATYCZNY

kwiecień 2018 Dzielnicowy konkurs matematyczny ,,Myślę, liczę, stosuję”

 

Anna Wojnar
grudzień 2017 Dzielnicowy konkurs matematyczno – fizyczny Wanda Hermaniuk
Małgorzata Gajdecka
marzec 2018 Dzielnicowy konkurs matematyczny ,,Mistrz wiedzy matematycznej” Sławomir Brzozowski
kwiecień 2018 Dzielnicowy Konkur4s geograficzno-matematyczny Sfera 125

 

Anna Rynowiecka
październik – grudzień 2017 Ogólnopolski Konkurs „Fryderyk Chopin – Człowiek XXI wieku„

 

Marcin Leśniewski
14 listopada 2017 Międzynarodowy  Konkurs Informatyczny „BÓBR” Marcin Leśniewski
26 października 2017 – 16 listopada 2017 (I etap) Przedmiotowy Konkurs Informatyczny dla gimnazjalistów „LOGIA18”

 

Marcin Leśniewski
marzec 2018

 

Szkolna Olimpiada matematyczna Małgorzata Gajdecka
Wanda Hermaniuk
październik 2017 Konkurs kuratoryjny z matematyki Kinga Tomaszewska
Małgorzata Ruczińska-Wrzesińska
styczeń / marzec 2018 Olimpiada matematyczna Olimpus Wanda Hermaniuk
Anna Rynowiecka
kwiecień 2018 Międzynarodowy konkurs matematyczny Kangur Kinga Tomaszewska
Sławomir Brzozowski
maj 2018 Ogólnopolski konkurs matematyczny Albus Wanda Hermaniuk
Anna Rynowiecka
styczeń 2018 Międzynarodowy konkurs matematyczny KINGS nauczyciele matematyki
listopad 2017 Ogólnopolski konkurs talentów – ALFIK 2017 nauczyciele matematyki
grudzień 2017 – marzec 2018 Internetowy konkurs matematyczny MATMIX Marcin Leśniewski
październik 2017 Internetowy i interaktywny konkurs matematyczny MAKS MATEMATYCZNY Wanda Hermaniuk
grudzień 2017 Triathlon matematyczny – Konkurs Online Aleksandra Nowakowska

ZAWODY SZKOLNE – ZESPÓŁ NAUCZYCIELI WYCHOWANIA FIZYCZNEGO

Nazwa: Osoby przygotowujące do konkursu:
Mistrzostwa Dzielnicy w biegach przełajowych dziewcząt i chłopców Elżbieta Rączka
Tomasz Durasiewicz
Sztafetowe biegi przełajowe Elżbieta Rączka
Tomasz Durasiewicz
Piłka nożna Jerzy Zych
Michał Szulkowski
Piłka ręczna

 

Anna Saliszewska
Jerzy Zych
Koszykówka Elżbieta Rączka
Jerzy Zych
Siatkówka Małgorzata Pakuła
Piotr Gurzęda
Pływanie Aneta Miller
Badmington Dawid Wiejowski
Ringo Dawid Wiejowski
Siatkówka Małgorzata Pakuła
Lekkoatletyka Elżbieta Rączka
Dorota Kołcz
Tomasz Durasiewicz
Lekkoatletyka Elżbieta Rączka
Aldona Boroń
Lekkoatletyka Aldona Boroń