KONKURS “OWOCOWO-WARZYWNE DZIWADŁO”

Uczniowie klas pierwszych naszej szkoły dobrze wiedzą, że warzywa i owoce są smaczne i zdrowe. Mogą stanowić one również wspaniały element dekoracyjny i to nie tylko w swojej naturalnej postaci. Aby się o tym przekonać, zorganizowano w naszej szkole konkurs “Owocowo-warzywne Dziwadło”.

Konkurs miał na celu rozwijanie twórczej wyobraźni, sprawności manualnej oraz nabywanie umiejętności współdziałania rodzic – dziecko. W konkursie wzięło udział ponad 30 pierwszaków. Rodzice ze swoimi dziećmi wykazali się niesamowitą pomysłowością. Każda praca była niepowtarzalna i przyciągała uwagę swoją oryginalnością. Komisja konkursowa miała bardzo trudne zadanie, by wybrać te najlepsze, dlatego wszystkim uczestnikom konkursu przyznano nagrody i wręczono pamiątkowe dyplomy.

Więcej w zakładce Galeria.