KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA KLAS DWUJĘZYCZNYCH “THE MASTER OF SPELLING”

Dnia 18.10.2018 zakończył się konkurs języka angielskiego dla siódmych klas dwujęzycznych “The Master of Spelling”.

W tym roku szkolnym w konkursie wzięło udział 23 uczniów klas siódmych którzy zaprezentowali swoje zdolności w poprawnym zapisie treści utworów z klasyki literatury brytyjskiej. Po wysłuchaniu utworu uczniowie zapisali fragment powieści George Orwella “Animal Farm”. Zadanie okazało się dość trudne dla siódmoklasistów niemniej jednak wszyscy poradzili sobie dość dobrze. Pani Dyrektor Krystyna Sosnowska wręczyła dyplomy i nagrody, ufundowane przez Radę Rodziców naszej szkoły.

Opiekun konkursu Anna Ryciak zaprasza uczniów klas dwujęzycznych do dalszej rywalizacji…

Oto zwycięzcy:

I miejsce Tymoteusz Tokarski z klasy 7c
II miejsce Patryk Skrodzki z klasy 7b
III miejsce Jakub Kieczka z klasy 7a