KONKURS ”ESPECTACULOS ESCOLARES” (MÓJ DZIEŃ W HISZPANII)

W piątek 1 grudnia w naszej szkole odbył się konkurs pt. „Espectaculos escolares” z tematem przewodnim „Mój dzień w Hiszpanii”. Wzięło w nim udział 12 grup uczących się języka hiszpańskiego. Konkurs obejmował trzy kategorie wiekowe: uczniów klas 7 szkoły podstawowej oraz klasy 2 i 3 Gimnazjum. Uczniowie biorący udział w konkursie napisali własne scenariusze scenki teatralnej/kabaretowej, którą wystawili wspólnie ze swoją grupą przed publicznością. Ocenie podlegała oryginalność wystąpienia, zgodność tematyczna, poprawność językowa, kostiumy, staranność i pomysłowość oraz efekty specjalne.

Najwyżej zostały ocenione następujące przedstawienia:

W KATEGORII „KLASY SIÓDME” WYGRAŁA KLASA 7E gr. 2 (EN EL INTERNADO), która otrzymuje voucher na wycieczkę do szkoły ELE w dniu 20.12.2017 r.

W KATEGORII „KLASY DRUGIE” WYGRAŁA KLASA 2C gr.1 (EL VIAJE CON CANCIONES A BARCELONA), która otrzymuje voucher na wycieczkę do szkoły ELE w dniu 15.12.2017 r.

W KATEGORII „KLASY TRZECIE” WYGRAŁA KLASA 3D (TENGO TALENTO), która otrzymuje voucher na wycieczkę do szkoły ELE w dniu 06.12.2017 r.

W ramach nagrody specjalnej uczniowie wezmą udział w 2 godzinnych zajęciach z native speakerem, podczas których nauczą się min. typowych hiszpańskich gier planszowych. Zwycięzcy otrzymają mini upominki i spróbują hiszpańskich specjałów kulinarnych.

Więcej w zakładce Galeria.