KONKURS DOŚWIADCZEŃ PRZYRODNICZYCH “EDISON W GIMNAZJUM”

W Konkursie Doświadczeń Przyrodniczych „Edison w Gimnazjum” zadaniem uczniów było przygotować doświadczenie z przedmiotu przyrodniczego: biologii, chemii, fizyki lub geografii. Uczniowie, którzy dostali się do II etapu, wykonywali swoje doświadczenia przed publicznością i byli oceniani za sposób wytłumaczenia i ciekawe przedstawienie swojego doświadczenia.

I miejsce zajął: Jakub Słomianowski (SP 31)
II miejsce zajęły: Amelia Tarwacka i Kornelia Bisikiewicz (SP 368)
III miejsce zajęli: Michał Krejner i Franek Pilichowicz (SP 31) oraz Bożena Walkiewicz i Stanisław Sochoń (SP 365)
Wyróżnienie otrzymali: Zofia Nowak i Maksymilian Niemyjski (SP 367)

        

Gratulujemy wszystkim uczestnikom II etapu, gdyż wszystkie doświadczenia były świetnie wykonane i wytłumaczone.

Skip to content