JASEŁKA BOŻONARODZENIOWE

Tegoroczne Jasełka Bożonarodzeniowe zostały pięknie odegrane przez młodzież i dzieci naszej Szkoły. Można było odnieść wrażenie, że wydarzenia mające miejsce nieco ponad dwa tysiące lat temu działy się na naszych oczach.

“Wielu bogów fałszywych w naszym kraju było, teraz znamy Prawdę, o której nikomu nawet się nie śniło. Ty przybyłeś, by nas zbawić i dać nam nadzieję, teraz światło prawdziwego Boga w naszych sercach jaśnieje…”

Powyższy fragment Jasełek odsłania rąbek Tajemnicy jaką będziemy przeżywać w najbliższych dniach. Przyjście Boga na świat to dopiero początek historii Jezusa. Ona teraz trwać będzie w naszych sercach, duszach… Każdy z nas, tak jak Jezus, przebywa drogę do Betlejem, i spotyka na niej radość, smutki i wielkie nadzieje. Najważniejsza jednak w naszej podróży, jest obecność i miłość Boga…

Błogosławionych, pełnych Miłości Świat!

Więcej w zakładce Galeria:

Jasełka bożonarodzeniowe dla rodziców

Jasełka bożonarodzeniowe dla uczniów