JARMARK Z OKAZJI BOŻEGO NARODZENIA

Szkolne koło Erasmus+ (projekt C.E.L.L.) było organizatorem Jarmarku z okazji Bożego Narodzenia. Uczniowie przygotowali wiele pięknych dekoracji związanych ze świętami, które można było zakupić podczas szkolnych Jasełek dla siebie albo swoich najbliższych. Całkowity dochód ze sprzedaży wynosi 560 zł. Zebrana kwota będzie przeznaczona na cel charytatywny. Opiekun koła Małgorzata Sobczyk składa serdeczne podziękowanie wszystkim osobom, które przyczyniły się do realizacji tego świątecznego przedsięwzięcia.

Jednym z zadań szkolnego koła Erasmus + w projekcie C.E.L.L. jest organizacja przedsięwzięć na przestrzeni najbliższych dwóch lat o charakterze charytatywnym w ramach zadania “A13 STUDENTS ONGS”.