III I IV EDYCJA PROJEKTU “CENTRUM MISTRZOSTWA INFORMATYCZNEGO”

W roku szkolnym 2021/2022, Pan Marcin Leśniewski realizował z uczniami naszej szkoły ogólnopolski projekt “Centrum Mistrzostwa Informatycznego”, w ramach którego uczniowie mieli możliwość rozwoju swoich zainteresowań informatycznych, poprzez udział w zajęciach z zakresu programowania i robotyki. Na najaktywniejszych uczestników czekały nagrody w postaci książek o tematyce programowania, płytek uruchomieniowych do nauki elektroniki, myszy gamingowych, powerbanków i słuchawek. Na wyróżnienie zasługuje także fakt, że zespół uczniów, którego liderem był Michał Wojnar z klasy 6C, awansował do finału II Ogólnopolskich Zawodów Projektowych organizowanych przez Politechnikę Łódzką, zdobywając jednocześnie tytuł laureata etapu regionalnego.

Więcej w zakładce Galeria.

W roku szkolnym 2022/2023 odbędzie się ostatnia edycja projektu “Centrum Mistrzostwa Informatycznego” – rekrutacja uczniów do zajęć algorytmiczno-robotycznych odbędzie się już we wrześniu 2022 r.