“GREEN SCHOOL, GREEN FUTURE”

“Green School, Green Future” to projekt realizowany w latach 2018-2020 w ramach programu Erasmus+, w którym współpracuje sześć szkół. Szkoły uczestniczące to: Istituto di Istruzione Superiore “GA Pischedda”, Bosa Włochy, Gymnasieskolan Vipan, Lund Szwecja, Escola Técnica e Profissional do Ribatejo SA, Santarem Portugalia, Konak Izmir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Izmir Turcja, Gimnazjum Mytilene, Mytilene Grecja oraz Szkoła Podstawowa nr 368 im. “Polskich Olimpijczyków” Warszawa Polska.

Projekt ma na celu:

  • promowanie działań na rzecz ochrony środowiska poprzez wymianę doświadczeń i korzystanie z rozwiązań zastosowanych w innych państwach,
  • promowanie aktywnej współpracy między różnymi sferami: edukacyjnymi / ekonomicznymi / politycznymi, administracyjnymi / osobistymi i rodzinnymi,
  • promowanie najlepszych praktyk i możliwości przenoszenia wyników,
  • stworzenie stabilnego wsparcia, które może pomóc innym szkołom. 🙂