FESTIWAL NAUKI, KULTURY I SPORTU

Dnia 9 czerwca 2018 roku w naszej szkole odbył się coroczny Festiwal Nauki, Kultury i Sportu.

Na uczestników czekało wiele atrakcji. Rozstawiono stanowiska z żywnością charakterystyczną dla różnych krajów świata. Ponadto można było spróbować wspaniałych potraw wykonanych przez naszych uczniów na konkurs na najlepszą sałatkę i ciasto. Dzieci i rodzice mogli wziąć udział w różnorodnych konkursach i zawodach sportowych. Uwagę uczestników przyciągała szkolna scena na której swoje talenty prezentowali nasi uczniowie. Zaprezentowano spektakle m.in. w języku angielskim i hiszpańskim, swoje utwory zagrał szkolny zespół muzyczny, wręczono także nagrody w Konkursie na Najlepszą Gazetkę Szkolną województwa mazowieckiego w roku szkolnym 2017/2018.

Na zakończenie świetnej zabawy zwycięzcom różnych zawodów i konkursów wręczono dyplomy i słodkie upominki.

Do zobaczenia za rok.

Więcej w zakładce Galeria.